wtorek, 28 czerwca 2022 13:11

Zderzenie dwóch aut na szosie. Jedna osoba trafiła do szpitala

 
Zderzenie dwóch aut na szosie. Jedna osoba trafiła do szpitala fot. dh Dawid Kunicki / źródło: OSP Trzemeszno

We wtorkowe przedpołudnie, na drodze prowadzącej z Trzemeszna do Orchowa, doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Do zdarzenia doszło 28 czerwca, przed godziną 11, we wsi Zieleń, położonej tuż za Trzmesznem. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło do zderzenia czołowo-bocznego dwóch samochodów osobowych, w wyniku czego jeden z nich wypadł z drogi.

Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy OSP Trzemeszno, OSP Trzemżal oraz JRG Gniezno. Podróżujący pojazdami zdołali je opuścić o własnych siłach i zostali opatrzeni przez zespół ratownictwa medycznego. Jeden z nich został przewieziony do szpitala w Gnieźnie celem dalszego przebadania. 

Okoliczności zdarzenia ustala policja. Na czas prowadzonych działań ruch na szosie został zablokowany.

fot. dh Dawid Kunicki / źródło: OSP Trzemeszno

1 komentarz

  • Link do komentarza Trzemeszno wtorek, 28 czerwca 2022 22:37 napisane przez Trzemeszno

    Trzeba było jeszcze zrobić zdjęcia dziur w drodze przez które mógł być ten wypadek. Powiat nic nie dba o Trzemeszno, drogi w tej gminie. Tam potrzeba naprawy pobocza i chodnika. Pieszy chodzi przy autach.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane