wtorek, 02 sierpnia 2022 13:10

Auto wjechało w betonową wiatę przystankową

 
Auto wjechało w betonową wiatę przystankową źródło: OSP Modliszewo

Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia doszło w miniony poniedziałek na drodze gminnej, prowadzącej przez Goślinowo koło Gniezna.

Sytuacja miała miejsce 1 sierpnia w godzinach popołudniowych. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji, kobieta o nieustalonej na tę chwilę tożsamości, wyjeżdżając samochodem z parkingu supermarketu w Goślinowie, wymusiła pierwszeństwo na kierującym Volkswagenem, jadącym od strony tej wsi w kierunku szosy. Ten, aby uniknąć kolizji z autem, zjechał na prawą stronę jezdni i uderzył w betonowy przystanek stojący przy drodze. Po wszystkim sprawczyni wymuszenia oddaliła się w nieznanym kierunku.

Kierującemu Volkswagenem 47-letniemu mężczyźnie nic się nie stało. Na miejsce przybył patrol drogówki, który stwierdziwszy uszkodzenie przystanku, poprosił o pomoc strażaków w celu usunięcia zagrożenia. Po dotarciu JRG Gniezno, a następnie OSP Modliszewo, został on częściowo rozebrany.

Postępowanie w sprawie wyjaśnienia okoliczności zdarzenia prowadzi policja. W tym celu zabezpieczony miał zostać także monitoring. 


źródło: OSP Modliszewo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane