czwartek, 04 sierpnia 2022 09:01

Pobicie obok lokalu - policjanci poszukują świadków

 
Pobicie obok lokalu - policjanci poszukują świadków źródło: KPP Gniezno

Policjanci z KPP Gniezno poszukują osób, które mogły być świadkami pobicia, dokonanego w czerwcu koło pubu przy ul. Roosevelta.

D​o zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę (18 na 19 czerwca 2022 roku). Około godziny 3:40 doszło do pobicia mężczyzny w pobliżu Piwiarni Wareckiej przy ul. Roosevelta. 

- Kamery monitoringu uchwyciły prawdopodobnie świadka tego zdarzenia. Ponadto prosimy o kontakt świadków: mężczyznę spacerującego z psem w Parku Trzech Kultur oraz mężczyznę znajdującego się na pobliskim przystanku autobusowym w momencie tego zdarzenia - informuje KPP Gniezno.

Osoby rozpoznające świadka na zdjęciu czy sami świadkowie tego zdarzenia proszone są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu: 47 77 21 281 lub 47 77 21 211.

 

  

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane