wtorek, 09 sierpnia 2022 12:32

Kolejne auta uszkodzone na ul. Warszawskiej

 

W ciągu tygodnia, ponownie na tej samej ulicy, doszło do uszkodzeń pojazdów, pozostawionych na miejscach postojowych. Właściciel prosi o informacje o sprawcach.

Sytuacja miała mieć miejsce w nocy z niedzieli na poniedziałek bm., prawdopodobnie w godzinach między 2 w nocy a 7 rano. Jak informuje poszkodowany mieszkaniec, uszkodzone zostały dwa pojazdy należące do niego, które stały na ul. Warszawskiej, bliżej skrzyżowania z ul. Rzeźnicką. 

- Ponieważ jest to już kolejna taka sytuacja, a sprawa teraz nie dotyczy już tylko mnie, o fakcie tym powiadomiłem policję, która podjęła czynności dochodzeniowe, zabezpieczając zapis monitoringu miejskiego, kilku kamer sklepowych oraz pozostałe ślady - informuje. Zwraca się jednak z prośbą o pomoc do osób, które mogły coś widzieć lub mają jakiekolwiek informacje o potencjalnych sprawcach. W zamian za to oferuje nagrodę finansową. 

Przypomnijmy iż przed tygodniem podobna sytuacja miała miejsce także na tej ulicy, ale w pobliżu hal targowych. Tam, na stojące na miejscu postojowym auto przed sklepem spożywczym został rzucony fragment betonu, który wybił szybę oraz uszkodził maskę pojazdu. 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane