czwartek, 11 sierpnia 2022 10:19

Wąskotorówka wyrusza na szlak. Darmowe przejazdy

 

Gnieźnieńska Kolej Wąskotorowa już w najbliższą sobotę 13 sierpnia br. ponownie zabierze pasażerów w krótką podróż.

Kolejka - bo tak wielu mieszkańców mówi na gnieźnieńską wąskotorówkę - kursować będzie do 4 września br. w każdą sobotę oraz niedzielę (włącznie ze świętem w dniu 15 sierpnia). 

W tym roku kursy odbywać się będą we wskazane dni po dwa kursy dziennie - wyjazdy ze stacji o godzinie 12:00 i 13:00 do przystanku w Lesie Jelonek. 

Co najważniejsze – w tym roku przejazdy będą darmowe. Do tego, by wziąć udział w przejażdżce, uprawnia kolejność przyjścia na peron, dlatego najlepiej czasem pojawić się nieco wcześniej, by mieć szansę wsiąść do pociągu. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane