czwartek, 11 sierpnia 2022 12:42

Pożar i wybuch na plaży w Przybrodzinie

 
Pożar i wybuch na plaży w Przybrodzinie kadr z nagrania / źródło: OSP Powidz

Kilka zastępów bierze udział w akcji gaśniczej w popularnym letnisku w Przybrodzinie. W trakcie pożaru doszło też do wybuchu. 

Do zdarzenia doszło 11 sierpnia, około godziny 9:40 na plaży w Przybrodzinie w gminie Powidz. W znanym wielu gnieźnianom letnisku miał miejsce pożar w jednym z budynków o lekkiej konstrukcji, położonym przy plaży. W krótkim czasie ogień objął niemal cały budynek, a w pewnym momencie doszło też do wybuchu - prawdopodobnie butli z gazem. 

Na miejscu działali strażacy z OSP Powidz oraz OSP Słupca. Akcja gaśnicza trwała w sumie kilkadziesiąt minut - budynek spłonął doszczętnie. Na miejscu obecna była również policja oraz pogotowie energetyczne. 

źródło: OSP Powidz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane