wtorek, 20 września 2022 08:49

Nowy dom, remont mieszkania? Komfort ma świetną ofertę

  Artykuł sponsorowany

Płytki, wykładziny, panele, armatura oraz inne elementy wyposażenia wnętrz - to wszystko można znaleźć w sklepie Komfort przy ul. Gdańskiej w Gnieźnie.

Działający od trzech miesięcy nowy sklep marki Komfort wpisał się już w mapę miasta, a jego charakterystyczne czerwone logo jest dobrze widoczne dla przejeżdżających z Winiar do centrum czy jadących Trasą Zjazdu Gnieźnieńskiego. To właśnie to dogodne położenie przy zbiegu kilku dróg łączących nie tylko całe miasto, ale i powiat, jest atutem tego miejsca. Pozwala to na bezpośrednie dotarcie każdego, kto remontuje mieszkanie, buduje nowy dom lub chce wykończyć biuro. 

Sklep Komfort przy ul. Gdańskiej jest miejscem, gdzie do każdego klienta podchodzi się w indywidualny sposób. Nie jest to typowy skład budowlany, pełen zabieganej obsługi, dostarczającej towar na półki. Tu czeka wykwalifikowany personel, posiadający wiedzę o tworzywie, jego mocowaniu, zawieszaniu czy wytrzymałości. Niezależnie od istniejących potrzeb, w tym miejscu znajduje się szeroka oferta, obejmująca przede wszystkim płytki do łazienki czy kuchni, całą gamę wykładzin i paneli, armaturę czy drzwi oraz inne elementy wyposażenia. Wszystko to w wysokiej jakości i z zapewnieniem usługi montażu. 

Dodatkowo w sklepie Komfort można pojawić się tylko z pomysłem - na to, jak chciałoby się urządzić wnętrze mieszkania. Podczas rozmowy z architektem można dobrać docelowy układ np. łazienki - kolorystykę, fakturę wykończenia ścian, położenie światła itp., a potem wspólnie dokonać zakupu na potrzeby realizacji całej idei. 

Sklep Komfort przy ul. Gdańskiej 66 jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18, a w soboty w godzinach od 10 do 14. Zapraszamy!

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane