środa, 21 września 2022 12:44

Pogotowie języka angielskiego - projekt dla dzieci

  mn

Uczniowie, którzy uczą się języka angielskiego, ale z jakiegoś powodu mają z tym problem lub chcą poprawić swoje umiejętności, mogą skorzystać z projektu „Pogotowie języka angielskiego”.

FREEDOM – Kursy Językowe w ramach swojej misji którą jest pomaganie w podwyższaniu standardu życia naszym klientom, poprzez umożliwianie i ułatwianie im zdobywania umiejętności komunikacji w językach obcych, realizuje projekt „Pogotowie języka angielskiego”. Projekt jest kierowany do uczniów gnieźnieńskich szkół podstawowych. Ma na celu pomóc dzieciom i odciążyć rodziców w odrabianiu lekcji z języka angielskiego.

W ramach tego działania lektorzy języka angielskiego z FREEDOM – Kursy Językowe,  bezpłatnie pomagają dzieciom w odrabianiu prac domowych i przygotowaniu się do następnych lekcji z języka angielskiego.

Działanie jest realizowane podczas tzw. dyżurów lektorskich, według ustalonego i podanego poniżej harmonogramu. Dyżury będą realizowane w formie spotkań stacjonarnych oraz online, z wykorzystaniem naszej platformy informatycznej.

Żeby skorzystać z tej możliwości wystarczy, że rodzic zgłosi się telefonicznie do sekretariatu FREEDOM – Kursy Językowe.

„Pogotowie angielskiego” dyżuruje w:
poniedziałki od 14:30 do 15:30
wtorki od 15:30 do 16:30
czwartki od 14:30 do 15:30.

Pomoc jest bezpłatna. Żeby z niej skorzystać wystarczy zgłosić się wcześniej telefonicznie do sekretariatu FREEDOM – Kursy Językowe. Nr tel. 61 426 39 43, lub 797 195 925.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane