czwartek, 22 września 2022 12:51

Z leśnej drogi ktoś wyciął znaki, kradnąc stalowe słupki

 
Z leśnej drogi ktoś wyciął znaki, kradnąc stalowe słupki źródło: Nadleśnictwo Gołąbki

Leśnicy są już przyzwyczajeni do różnych sytuacji, jakie zastają na podległych im terenach. Czasem są jednak takie, które trudno im zrozumieć. 

O tego typu sytuacji informuje dziś Nadleśnictwo Gołąbki, które poinformowało o kradzieży słupków od znaków drogowych na terenie ich lasów. Pracownicy tej instytucji zazwyczaj muszą się mierzyć z kradzieżami drewna, zaśmiecaniem czy kłusownictwem. Teraz jednak mają problem, jak zinterpretować działanie złodziei, którzy minionej nocy wycięli słupki od znaków drogowych, porzucając te ostatnie na boku.

Cała sytuacja miała miejsce w rejonie drogi prowadzącej na plażę w Gołąbkach - miejsca znanego wielu mieszkańcom regionu.Nie lubimy takich poranków. Potrafimy zrozumieć wiele, ale nie niszczenie znaków. Nasza Straż Leśna tym razem musi zająć się kradzieżą słupków... - poinformowało nadleśnictwo.

Znaki, które były ustawione przy drodze, informowały o jej przeznaczeniu oraz regulowały na niej zasady poruszania. Osoby, które mogą mieć wiedzę o sprawcach tego działania lub widziały całą sytuację, proszone są o kontakt z nadleśnictwem.


źródło: Nadleśnictwo Gołąbki

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane