poniedziałek, 15 czerwca 2015 08:24

Dzień Dziecka na Kawiarach

  Materiał nadesłany

W dniu 13 czerwca 2015 już po raz 9 odbył się festyn rodzinny na terenie Ośrodka „Pomocna Przystań” na Kawiarach.

Głównym organizatorem festynu przebiegającego pod nazwą „Dzień Dziecka – bawmy się razem”, było Powiatowe Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Bezdomnym i Integracji Społecznej w Gnieźnie DOM. Festyn obfitował w wiele atrakcji takich jak liczne konkursy sportowe, plastyczne, sprawnościowe itp., zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. Przy muzyce i poczęstunku bawiono się całe popołudnie.

Jak co roku nie zawiedli także hojni sponsorzy i darczyńcy, dzięki czemu uczestnicy konkursów otrzymali wiele nagród i upominków. Rozlosowano też nagrody główne, dwa rowery i odtwarzacz. W organizacji festynu czynnie wzięli udział bezdomni mieszkańcy „Pomocnej Przystani”, liczni wolontariusze oraz zaprzyjaźnione instytucje i stowarzyszenia. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

1 komentarz

  • Link do komentarza ramol70 poniedziałek, 15 czerwca 2015 08:47 napisane przez ramol70

    dobrze, że impreza odbyła się później niż pozostałe z okazji dnia dziecka, do tego dodam jest to prawdziwa integracja dla mieszkańców tego ośrodka z lokalnymi mieszkańcami, naprawdę!! życzą organizatorom powodzenia w dalszej działalności!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane