Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/4588
niedziela, 09 sierpnia 2015 11:10

"Jeszcze sprawniej... na rynku pracy"

 

Stowarzyszenie Rodzin i Osób Niepełnosprawnych "Razem" zaprasza do udziału w projekcie pod nazwą "Jeszcze sprawniej... na rynku pracy".

Adresatami przedsięwzięcia są dorosłe osoby niepełnosprawne intelektualnie chcące zaktywizować się zawodowo. Początek już 17 sierpnia o godz. 16.00. Projekt jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Podczas trwania projektu dorosłe osoby z niepełnosprawnością intelektualną będą mogły wziąć udział w kursie florystycznym, kosmetycznym, remontowo-budowlanym, w kursie obsługi kasy fiskalnej oraz podstawowych urządzeń biurowych. Wszelkie potrzebne informacje znajdziecie Państwo na plakacie oraz kontaktując się z przedstawicielami Stowarzyszenia RAZEM. Zapraszamy do udziału! Zgłoszenia przyjmowane są do 14 sierpnia.

 
źródło: Stowarzyszenie RAZEM

Galeria

{gallery}4588{/gallery}

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane