wtorek, 01 września 2015 11:04

Utrudnienia na Wiadukcie Solidarności

 

Nad ranem 1 września rozpoczęto niewielkie prace remontowe na Wiadukcie Solidarności. Przy wyjeździe z osiedla Winiary pojawiły się długie korki.

Prace związane są z wymianą nawierzchni w kilku miejscach, głównie przy dylatacjach łączących elementy wiaduktu. Z naszą redakcją skontaktował się jeden z mieszkańców, nieco zdenerwowany faktem, że budowlańcy wybrali akurat 1 września na rozpoczęcie prac. Blokując jeden z pasów jazdy, utrudniają przejazd w czasie, kiedy wielu rodziców chce dowieźć swoje pociechy do szkół lub je odebrać i wrócić do pracy.

Jak się dowiedzieliśmy, prace realizowane na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad mogą potrwać jeszcze kilka godzin i zapewne przeniosą się również na drugą część przejazdu, w kierunku osiedla Winiary.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane