poniedziałek, 07 września 2015 18:28

Klasyki w deszczu

 

W minioną niedzielę, w ramach inicjatywy Klasyczne Gniezno, po raz drugi spotkali się fani motoryzacji z Gniezna i okolic.

Tym razem zlot odbył się w o wiele bardziej gościnniej - dosłownie - scenerii. Samochody zajechały bowiem na teren zielonego zaplecza Muzeum Zabytków Kultury Technicznej, które znajduje się na terenie byłych koszar wojskowych przy ul. Wrzesińskiej. Klasyczne Gniezno zostało tam zaproszone przez Gnieźnieński Klub Motocykli Zabytkowych ClassiC i jak można było zauważyć, na zaproszenie "odpowiedziało" sporo pojazdów.

W porównaniu do poprzedniej, pierwszej edycji, która odbyła się w połowie sierpnia, tym razem pogoda nie była zbyt łaskawa dla uczestników spotkania. Praktycznie równo o godzinie 19:00, kiedy rozpoczynał się zlot, nad Gniezno po raz kolejny nadciągnęły deszczowe chmury, które skutecznie zniechęciły wiele osób do uczestnictwa i oglądania pojazdów. Miejmy więc nadzieję, że przy kolejnej edycji wydarzenia, pogoda okaże się nieco bardziej łaskawa. Do krótkiej fotorelacji z miejsca spotkania zapraszamy dzięki zdjęciom, nadesłanym przez ich autora - Sebastiana Ucińskiego.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane