wtorek, 03 listopada 2015 09:54

Zumba Gniezno - razem dla Oli Kurowskiej!

 

Takiego wydarzenia w Gnieźnie jeszcze nie było. Po raz pierwszy instruktorzy z naszego miasta i okolic wystąpią na jednej scenie w szczytnym celu.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na Charytatywny Maraton Zumba Fitness, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na zakup specjalistycznego wózka inwalidzkiego dla Oli Kurowskiej. Jest to idealna okazja by pokazać, że może sprawiać ogromną radość i satysfakcję! Nie ma łatwiejszego sposobu na połączenie przyjemnego z pożytecznym!

Ola Kurowska to 13-letnia dziewczynka, która nie chodzi, a siedzi jedynie w wózku specjalistycznym. Na dzień dzisiejszy Oli nie można wyleczyć. Można jedynie uczynić jej życie lepszym o tyle, by choć w niewielkim stopniu stała się samodzielna i poczuła bezpieczniej. Aby to było możliwe potrzebna jest intensywna rehabilitacja i specjalistyczny sprzęt medyczny. 

O dobrą atmosferę zadbają znani i lubiani instruktorzy ze wszystkich klubów fitness z naszego miasta:
-Zumba Paulina Kubiak
-Ewelina Kardasz ,Beata Kaczmarek-TEAM MOK 
-Justyna Kozłowska
-Nikola Kozieł
-Monika Zumba Gniezno
oraz zaprzyjaźniona 
Zumba Instruktor Asia

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 7 listopada w godzinach od 16:00 do 19:00 w sali gimnastycznej Kolegium Europejskiego przy ul. Kostrzewskiego. Wstęp wynosi 20 zł od osoby. Zapraszamy!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane