wtorek, 03 listopada 2015 09:46

Z życzeniami u najstarszej gnieźnianki

 

W poniedziałek 2 listopada swoje urodziny obchodziła najstarsza mieszkanka naszego miasta - Wandy Gumiennej.

Z najlepszymi życzeniami do najstarszej mieszkanki Pierwszej Stolicy wybrał się prezydent Miasta Gniezna Tomasz Budasz, w towarzystwie Mariusza Kabacińskiego, kierownika Urzędu Stanu Cywilnego.

2 listopada pani Wanda Gumienna skończyła 106 lat. Urodziny spędziła w gronie rodziny, przyjmując wielu gości, którzy odwiedzali ją z życzeniami. Wanda Gumienna mieszka od ponad 20 lat na osiedlu Winiary w Gnieźnie z córką, która się nią opiekuje. Mimo że większość czasu spędza już leżąc w łóżku, w dniu urodzin ubrała się elegancko, witała gości z uśmiechem i nawet zdmuchnęła świeczki z urodzinowego tortu.

Obecnie na terenie Gniezna żyje 6 osób, które mają 100 lub więcej lat. Wszystkim z tego miejsca życzymy wiele zdrowia i radości z życia!

6 komentarzy

 • Link do komentarza PKD środa, 04 listopada 2015 19:51 napisane przez PKD

  No w modliszewku nie dawno zmarła pani Góralczyk mając 101 lat.

 • Link do komentarza senior wtorek, 03 listopada 2015 23:25 napisane przez senior

  @wiki od gościa, który reprezentuje mieszkańców miasta wymaga się wiedzy,doświadczenia, odpowiedzialności, kultury,savoir vivru i wielu innych przymiotów. I władza,jak to każda władza jest bardziej podatna na krytykę. Osobiście wolałbym, by prezydent mojego miasta potrafił zachować się z większym szacunkiem podczas wizyty u tak ważnej mieszkanki naszego grodu. A skoro miał niewieleczasu to przecież ma dwóch pomocników!

 • Link do komentarza wiki wtorek, 03 listopada 2015 22:47 napisane przez wiki

  Ale wy marudzicie :) Boli was wygrana budzika oj boli hehe Im więcej komentarzy, tym lepiej człowiekowi na sercu, że nie wygrał wasz kowal haha

 • Link do komentarza senior wtorek, 03 listopada 2015 22:25 napisane przez senior

  Czytelniczka ma rację. Szacunek dla starszej pani nakazuje, by okazać jej czas i na pewno nie składać życzeń w pośpiechu. No i ten prochowiec. ............

 • Link do komentarza mieszkaniec wtorek, 03 listopada 2015 18:14 napisane przez mieszkaniec

  Budzik chodzi i po drogach Kowalskiego jak Kowalski, tyle że bez tej ludzkiej twarzy. Taki wymuszony sztuczny usmiech i udawan radość.
  My młodzi tego wieku po reformach PO nie dozyjemy.

 • Link do komentarza czytelniczka wtorek, 03 listopada 2015 16:52 napisane przez czytelniczka

  Pan Prezydent tak w biegu, że nawet płaszcza nie zdjął?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane