sobota, 07 listopada 2015 20:38

Zatańczyli dla Oli

 

Trzygodzinny maraton zumby odbył się w sobotni wieczór w Gnieźnie. Kilku instruktorów z klubów fitness postanowiło zatańczyć wspólnie dla Oli Kurowskiej.

Takiego wydarzenia w Gnieźnie jeszcze nie było. Po raz pierwszy w historii Gniezna, przedstawiciele różnych klubów fitness spotkali się w jednym miejscu z mieszkańcami miasta, by wspólnie wziąć udział w charytatywnej akcji. Odbyła się ona na rzecz 13-letniej Oli Kurowskiej, która nie chodzi, a jedynie może siedzieć w specjalistycznym wózku. 

W związku z tym, wzorem panującej obecnie mody na zumbę, kilku instruktorów z Gniezna postanowiło wspólnie wystąpić na jednej scenie i tym samym zaprosić mieszkańców do tańca. Zarówno wpisowe, jak i datki składane tego dnia, zostaną przeznaczone na leczenie Oli. Jak można było się przekonać, wyzwanie trzygodzinnego tańczenia zumby wcale nie odstraszyło, a wręcz zachęciło wielu gnieźnian (głównie samych kobiet) do wspólnej zabawy. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane