piątek, 22 stycznia 2016 15:39

Nowe biuro poselskie PiS otwarte

 
Nowe biuro poselskie PiS otwarte fot. Rafał Wichniewicz

W piątkowe popołudnie dokonano oficjalnego otwarcia biura poselskiego Krzysztofa Ostrowskiego. - Będzie ono służyć po to, by pomagać społeczeństwu - mówił poseł.

Na otwarcie biura, znajdującego się przy ul. Franciszkańskiej 1, przybyli obecni parlamentarzyści PiS, liczni działacze samorządowi, przedstawiciele urzędów oraz goście specjalni, w tym także wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffman.

Przy kameralnej atmosferze oficjalnego uruchomienia nowej siedziby, poseł Krzysztof Ostrowski zwrócił się do wszystkich obecnych: - To biuro ma być niezbędnym elementem do tego, by pomagać. Przez lata pełniłem funkcję lekarza, stąd ta dziedzina jest mi bliska i jestem członkiem komisji parlamentarnej ds. służby zdrowia. Udało mi się powołać także zespół ds. spraw pacjentów, a ponadto udało mi się wprowadzić do najbliższego spotkania komisji zdrowia punktu dotyczącego map potrzeb zdrowotnych. Pamiętamy bowiem, że w ubiegłym roku marszałek w Gnieźnie przekazał, że nie może przekazać pieniędzy na rzecz szpitala z uwagi na brak jego obecności na mapie potrzeb zdrowotnych. Nie wyobrażam sobie, by na tej mapie nie było gnieźnieńskiego szpitala - mówił parlamentarzysta.

Po wygłoszeniu słów powitania do wszystkich gości przez posła, proboszcz i gwardian klasztoru OO. Franciszkanów o. Jacek Korsak dokonał poświęcenia nowego biura. Następnie przybyli goście złożyli gratulacje gospodarzowi nowego biura poselskiego.

Biuro czynne będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Ponadto, w każdy pierwszy i trzeci piątek miesiąca od 15:00 do 17:00 będą odbywać się spotkania prawnikiem. Krzysztof Ostrowski będzie przyjmować interesantów w każdy poniedziałek w godzinach od 15:00 do 17:00.

9 komentarzy

 • Link do komentarza Złośliwiec sobota, 23 stycznia 2016 05:28 napisane przez Złośliwiec

  art. 23 ustawy o wykonywaniu mandatu posła i senatora. Łaski nikomu nie robi.

 • Link do komentarza wyborca piątek, 22 stycznia 2016 18:05 napisane przez wyborca

  Ad. Złośliwiec: NIE BIERZE!
  I co, lepiej się czujesz z tą wiadomością? Nie kazdy jest takim szalbierzem, jak Ty i Twoje środowisko!

 • Link do komentarza urzędas piątek, 22 stycznia 2016 17:59 napisane przez urzędas

  Ten od tych kopii umów to jakiś maniak. Bez przerewy na wszystkich forach tylko o umowach. Człowieku, idź do urzędu i poproś o dostęp do informacji publicznej, a nie zaśmiecaj swoimi roszczeniami każdego forum.

 • Link do komentarza do redakcji piątek, 22 stycznia 2016 17:46 napisane przez do redakcji

  Uhuhu czuje lekki zarzut w strone radnego, ktory o takie umowy wystapil :)

 • Link do komentarza kamil piątek, 22 stycznia 2016 17:45 napisane przez kamil

  Kiedy starostwo opublikuje swoje umowy wzorem urzedu?

 • Link do komentarza Złośliwiec piątek, 22 stycznia 2016 17:22 napisane przez Złośliwiec

  A dietę bierze? Obiecywał, że nie?

 • Link do komentarza Redakcja piątek, 22 stycznia 2016 16:51 napisane przez Redakcja

  do czytelnika - nadal, to znaczy od kiedy? Nie wystąpimy o kopie umów, bo nie będziemy mieli gdzie ich pomieścić, a cenimy wartość papieru i chronimy środowisko.

  Pozdrawiamy,

 • Link do komentarza do czytelnika piątek, 22 stycznia 2016 16:46 napisane przez do czytelnika

  Odpowiedz na twoje pytanie jest bardzo prosta, wystarczy pomyslec. Dlaczego ty nie pojawiles sie na tej imprezie?
  Jak odpowiesz sobie na to pytanie, poznasz na kolejne. Zamiast pisac czasem lepiej pomyslec :) Co jest ladnego w tym biurze skoro na zdjeciach widac okna i stol?
  Nadal czekam az redakcja wystapi do starostwa o kopie umow...

 • Link do komentarza czytelnik piątek, 22 stycznia 2016 16:17 napisane przez czytelnik

  Bardzo ładne biuro. Sam wojewoda zaszczycił swoją obecnością otwarcie i jak widać prawie wszyscy wójtowie i burmistrzowie. Na zdjęciu brakuje lokalnej władzy, ciekawe, dlaczego?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane