środa, 10 lutego 2016 15:35

Dary trafią do szpitali

 
Dary trafią do szpitali zdjęcie nadesłane

Kilkaset słodyczy i zabawek udało się zebrać członkom Stowarzyszenia Gnieźnieńscy Patrioci. Teraz wszystkie trafią na oddziały dziecięce w Gnieźnie i Poznaniu.

To już druga akcja Świątecznej Paczki, przygotowanej przez młodych działaczy z tej organizacji. W ciągu trwającej kilka tygodni zbiórki, gnieźnianie przynieśli kilkaset różnych darów w postaci zabawek i pluszaków oraz słodyczy. 

W trakcie akcji prowadzona była też zbiórka pieniędzy do puszek, których łączna suma wyniosła 2172,14 złote. Kwotę tę udało się zebrać dzięki ofiarnemu wsparciu mieszkańców Gniezna oraz Trzemeszna. Choć jest to nieco mniej środków, niż w roku ubiegłym, przedstawiciele stowarzyszenia przyznają iż samych darów jest o wiele większa, a przez to o wiele więcej dzieci zostanie nimi obdarowane. Teraz za zebraną kwotę zostaną zakupione produkty, które zostaną ustalony we współpracy z lecznicami. W Gnieźnie dary trafią na Oddział Dziecięcy szpitala powiatowego, a w Poznaniu do Szpitala Klinicznego na Oddział Hematologiczno-Onkologiczny, gdzie bardzo często trafiają chore dzieci z Gniezna. 

Z tego miejsca stowarzyszenie zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie z ks. Isakiewiczem - Zaleskim już w najbliższą sobotę 13 lutego o godzinie 18:00 w CK eSTeDe.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane