czwartek, 24 marca 2016 13:00

Kabriolety przyjadą do Gniezna

 
Kabriolety przyjadą do Gniezna archiwum redakcji

Już w sierpniu w Gnieźnie odbędzie się pierwszy Zlot Cabrio. Do Pierwszej Stolicy Polski przybędą miłośnicy kabrioletów wraz ze swoimi maszynami.

I Międzynarodowy Zlot Cabrio Poland 2016 to impreza dla wszystkich fanów motoryzacji. Już w pierwszy weekend sierpnia w Gnieźnie rzesze fanów kabrioletów spotkają się w Grodzie Lecha, by wspólnie świętować i wymieniać się doświadczeniami związanymi z cabrio. To impreza dedykowana nie tylko dla tych, którzy kochają wiatr we włosach, a warkot silnika lubią słyszeć z opuszczonym dachem. W trakcie zlotu każdy znajdzie coś dla siebie.

Na uczestników zlotu, który odbędzie się w ramach Królewskiego Festiwalu Artystycznego i przy wsparciu Miasta Gniezna, czeka szereg atrakcji, m.in.: Rajd „1050” szlakiem pierwszych Piastów, który rozpocznie się przy stadionie Mieszka Gniezno przy ul. Strumykowej, skąd ekipy będą miały do pokonania ok. 100 kilometrową trasę. Ponadto odbędzie się także festiwal food tracków oraz wspólna próba bicia Rekordu Guinnessa przez wszystkie zarejestrowane ekipy cabrio.

Do tej pory, zainteresowanych udziałem w zlocie jest ponad sto ekip, a organizatorzy oszacowali, że w dniach 6 do 7 sierpnia Gniezno może odwiedzić nawet 12 tysięcy gości z kraju i zagranicy. Będzie to doskonała okazja, aby poznać uroki Gniezna i terenów Wielkopolski. Wszyscy zainteresowani wydarzeniem Zlotu Cabrio mogą się zapoznać z informacjami na www.cabriopoland.com

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane