wtorek, 19 kwietnia 2016 10:07

Maraton zumby dla Marty

 
Maraton zumby dla Marty archiwum redakcji

Zapraszamy na niedzielną, wspólną zabawę z instruktorami zumby z całego miasta. Już 24 kwietnia wszyscy spotkają się na tanecznym maratonie dla małej Marty Dobskiej.

To już drugi raz, kiedy wszyscy instruktorzy spotkają się na jednej scenie. Charytatywna impreza, z której cały dochód zostanie przeznaczony dla małej gnieźnianki, jest dobrą okazją do wsparcia akcji przy jednocześnie trwającej dobrej zabawie. Wydarzenie rozpocznie się w niedzielę 24 kwietnia w sali bankietowej Hotelu Feniks przy ul. Wrzesińskiej 18 o godzinie 16:00 i potrwa do godziny 19:00. Wstęp od osoby wynosi 20 zł.

Maraton poprowadzą: Ewelina Kardasz, Monika Dąbek-Gadzińska, Paulina Kubiak, Justyna Kozłowska, Nikola Kozieł, Beata Kaczmarek, a gościem specjalnym będzie Jacek Roszak.

Akcja "Mała Marta życia warta" dotyczy gnieźnianki Marty Dobskiej, u której niespełna trzy miesiące temu wykryto guza mózgu. Wymaga on specjalistycznego leczenia za granicą, które jest niestety kosztowne i przerasta możliwości najbliższych dziewczynki. Kolejna akcja ze zbiórką pieniędzy pozwoli na zebranie kolejnych środków, które zostaną przeznaczone na badania i leczenie, które już jest prowadzone.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/dlamartadobska

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane