wtorek, 03 maja 2016 10:03

Zbiórka odpadów zielonych

 
Zbiórka odpadów zielonych archiwum redakcji

Już od poniedziałku 9 maja rozpocznie się regularna zbiórka odpadów zielonych, przeprowadzana na terenie kilku osiedli na terenie miasta. Dostępny jest harmonogram oraz przebieg trasy.

Już w następnym tygodniu rozpocznie się zbieranie wszelkich odpadów zielonych, które mieszkańcy mogą ustawiać wzdłuż wyznaczonych ulic. W każdy kolejny dzień tygodnia samochód firmy Urbis będzie pokonywał trasę w kilku częściach miasta.

W poniedziałki osiedla:

  • Pustachowa - ul. Wiejska, Półwiejska, Pustachowska, Gębarzewska, Cisowa (między Gębarzewską a Chłodną), Chłodna i Pustachowska.
  • Grunwaldzkie - ul. Grunwaldzka (od Armii Krajowej), Leśna, Wiosny Ludów, Wiosenna, Listopadowa i Wolności (od Listopadowej do Witkowskiej)
  • Osiniec-Kawiary - ul. Klonowa (od Witkowskiej), Surowieckiego, Lazurowa, Sokoła (do Witkowskiej), Starowiejska, (od Witkowskiej) i Leśna (do Witkowskiej).

We wtorek osiedla:

  • Dalki - ul. Gajowa (od Orzechowej), Jaworowa, Ludwiczaka (do Jabłonowej), Ludwiczaka (od Jabłonowej) - Orzechowa (do Gajowej)
  • Piekary - ul. Młodzieży Polskiej (od Kłeckoskiej), Piekary, Myśliwiecka, Liliowa, Dąbrowskiego, Czarneckiego, Bema, Radosna, Kłeckoska (do Bzowej).
  • Skiereszewo - ul. Poznańska (od Topolowej do Warzywnej), Bluszczowa (od Poznańskiej), Poprzeczna, Głęboka, Dojazd, Kostrzyńska, Swarzędzka, Orzeszkowej, Cienista, (do Rzepichy).


W środę osiedla:

  • Arkuszewo - ul. Rycerska od nr 1 do Zabłockiego, Inowrocławska (od Roosevelta), Wierzbiczany, Asnyka, Wschodnia, Wierzbiczany, Mazowiecka, Krańcowa, Mogileńska (do Roosevelta).
  • Konikowo - ul. Libelta (od Konikowo), Matejki, Żeromskiego, Kochanowskiego, Słowackiego (do Matejki).
     

Jednocześnie przypomina się o konieczności wystawienia worków do godziny 6:00 w dniu zbiórki i nie wcześniej niż w dniu poprzedzającym wywóz. Zbiórka odpadów zielonych jest bezpłatna.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane