wtorek, 10 maja 2016 15:00

Oddaj krew w Parowozowni

 
Oddaj krew w Parowozowni archiwum redakcji

Już w najbliższą sobotę wszyscy gnieźnianie, którzy chcieliby podzielić się swoją krwią i tym samym być może uratować komuś życie, będą mogli tego dokonać w Parowozowni Gniezno.

Wszystko w ramach wydarzenia, jakim są Dni Pary. W sobotę 14 maja w trakcie trwania, na terenie kompleksu kolejowego przy ul. Składowej pojawi się krwiobus. Akcja honorowego krwiodawstwa jest organizowana przez Gnieźnieńskie Stowarzyszenie Miłośników Kolei oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu.

Zwiedzający oraz mieszkańcy Gniezna, którzy zechcą wziąć udział w akcji, będą mieli taką możliwość w godzinach od 10:00 do 15:00. Jak zapewnili organizatorzy, na wszystkich dawców będą czekać drobne upominki.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane