sobota, 21 maja 2016 18:08

Majówka w MOK-u

 
Majówka w MOK-u Majówka w MOK-u fot. Magdalena Wardęcka

Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie w sobotę 21 maja na Zielonym Zapleczu zorganizował majówkę dla wszystkich gnieźnian.

W majówce czynnie uczestniczyli przede wszystkim seniorzy z klubu „Radość”, który swoje spotkania organizuje w MOK-u. To także oni zapewniali muzyczne atrakcje wszystkim tym, którzy w ten dzień odwiedzili Zielone Zaplecze.

Majówka, która przebiegała pod hasłem „Maj nas zaprasza”, była okazją do integracji, ale przede wszystkim do wspólnej zabawy. Impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, nie tylko ze strony seniorów, choć Ci niewątpliwie bawili się najlepiej przy granej muzyce.

Takie wydarzenie zostało w Miejskim Ośrodku Kultury zorganizowane po raz kolejny i po zainteresowaniu jakim się cieszy – pewnie nie ostatni.

5 komentarzy

 • Link do komentarza Zyga niedziela, 22 maja 2016 14:08 napisane przez Zyga

  @Agnieszka racja ))) MOK kolejna siedziba koalicji PO-SLD

 • Link do komentarza Agnieszka niedziela, 22 maja 2016 08:12 napisane przez Agnieszka

  Porównując same tylko fotki z "Po wiosennym remoncie w eSTeDe" i "Majówka w MOK-u" jeżeli chodzi o wystrój zaplecza to można śmiało stwierdzić że to dzień do nocy. Przypatrzcie się dobrze zdjęciom zaplecza MOK-u - jakieś brudne omszałe i odrapane mury z zasiekami, jakaś szopka, uschnięte krzewy iglaste, jakieś takie to miejsce ponure. No i oczywiście popatrzcie na te wystawione stoły nie pierwszej młodości chyba nawet pamiętające czasy pierwszych sekretarzy. Ten grill też niczego sobie z tą odpadającą rdzą. Szefostwo MOK-u niech weźmie przykład z eSTeDe albo niech zwróci się o pomoc do zieleni miejskiej jeżeli takowa oczywiście jest w stanie cokolwiek pomóc w sprawach zieleni.

 • Link do komentarza Remik niedziela, 22 maja 2016 00:12 napisane przez Remik

  Zupełnie jak na pierogach! Impreza dla niewymagających i sympatyków SLD.

 • Link do komentarza pytacz sobota, 21 maja 2016 22:46 napisane przez pytacz

  Gdzie jest Pilak?

 • Link do komentarza indianin sobota, 21 maja 2016 20:20 napisane przez indianin

  Czy to byli wszyscy gnieźnianie ? Jeżeli tak , to te fotki jednoznacznie wskazują że wszyscy młodzi wyjechali za chlebem bo te sto kilkadziesiąt szykowanych miejsc pracy w budzikowej strefie to za mało i zapewne nie gwarantują godnych zarobków

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane