piątek, 03 czerwca 2016 10:11

Bezpłatny autobus na niedzielny festyn i koncert

 
Bezpłatny autobus na niedzielny festyn i koncert archiwum redakcji

W najbliższą niedzielę 5 czerwca na Placu św. Wojciecha odbędzie się festyn charytatywny dla małej Marty. MPK ułatwi dojazd na miejsce bezpłatnymi kursami.

W ramach niedzielnej zabawy, zaplanowanej na całe popołudnie i wieczór, na placu za katedrą czekać będzie na przybyłych sporo atrakcji - wszystko w celu zbiórki pieniędzy dla małej gnieźnianki chorej na raka. Wszystko rozpocznie się o godzinie 15:00, a o 17:30 zagra na miejscu gnieźnieński zespół The Black Bones. O 20:00 na scenie wystąpi raper Liber. Zwieńczeniem akcji będzie światełko nadziei, która wszyscy przybyli z latarkami, lampkami i lampionami zapalą o 22:00 nad jeziorem Jelonek.

W związku z wydarzeniem, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne uruchamia kilka bezpłatnych kursów dla rodzin z rejonu Winiar i Pustachowy, a które przejadą w rejon placu. Będą także kursy powrotne - poniżej plan przejazdu.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Jagoda piątek, 03 czerwca 2016 22:37 napisane przez Jagoda

    Lubiem piosenki włoski słychac

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane