środa, 08 czerwca 2016 09:08

Zainteresowani Parowozownią - poszukiwani

 
Zainteresowani Parowozownią - poszukiwani fot. Rafał Wichniewicz

Gnieźnieńskie Stowarzyszenie Miłośników Kolei zaprasza wszystkie zainteresowane osoby, które chciałyby włączyć się do prac mających na celu opiekę nad Parowozownią Gniezno na specjalne spotkanie dla potencjalnych wolontariuszy i członków stowarzyszenia.

Praca na rzecz parowozowni to wiele wyzwań organizacyjnych, terenowych, mechanicznych i budowlanych, jednak mamy nadzieję, że poszerzając nasze grono uda nam się zadbać zarówno o sam obiekt parowozowni, jak i o jej historię. Poszukujemy wszystkich osób, które są pasjonatami kolei lub historii Gniezna, leży im na sercu los lokomotywowni lub chcą w ciekawy sposób spędzić wolny czas.

Spotkanie odbędzie się w Parowozowni Gniezno (wejście bramą przy ul. Składowej) w najbliższą sobotę (11.06.2016) o godzinie 15:00. Zostaną na nim przedstawione cele stowarzyszenia, najbliższe działania, a także wszystkie inne informacje dotyczące organizacji.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane