piątek, 26 sierpnia 2016 17:12

Nowy naczelnik Urzędu Skarbowego

 
Nowy naczelnik Urzędu Skarbowego archiwum redakcji

Gnieźnieński Urząd Skarbowy ma nowego naczelnika. Został nim dotychczas pełniący funkcję zastępcy Leszek Kasprzak.

Nieoficjalna informacja w tej sprawie napłynęła do naszej redakcji dziś po południu, a już wkrótce potem na stronie Urzędu Skarbowego w Gnieźnie zawarto adnotację o nowym kierownictwie instytucji. Miejsce dotychczas zajmującej stanowisko naczelnika Anny Wiernowolskiej zajął Leszek Kasprzak, do niedawna pełniący funkcję pierwszego zastępcy naczelnika. Drugim zastępcą nadal pozostaje Wiesława Staszak.

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Miejscowy sobota, 27 sierpnia 2016 08:48 napisane przez Miejscowy

    Dla ścisłości to Pan Kasprzak nie został naczelnikiem tylko pełniącym obowiązki naczelnika do czasu wyłonienia nowego naczelnika. A osoba Pana Kasprzaka na takim stanowisku daje wiele do życzenia...

  • Link do komentarza mjj piątek, 26 sierpnia 2016 18:11 napisane przez mjj

    Bardzo się cieszymy z tej zmiany. To odpowiedzialny i mądry człowiek, a przede wszystkim gnieźnianin. Gratulacje!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane