niedziela, 28 sierpnia 2016 12:51

VIII Lednica Motocyklisty

  mno
VIII Lednica Motocyklisty zdjęcie nadesłane

W minioną sobotę na Polach Lednickich odbyła się ósma Lednica Motocyklisty. Na wydarzenie przyjechała spora grupa miłośników spalinowych jednośladów.

Dokładnie w sobotnie południe 27 sierpnia, kiedy na Pola Lednickie zjechały się motocykle z całego regionu, rozpoczęła się msza święta sprawowana w intencji kierujących tymi pojazdami oraz okazją do podziękowania za wszystkie szczęśliwie przejechane kilometry. Była to też okazja do spotkania się różnych środowisk, wymienienia doświadczeniami czy wspomnieniami z wakacyjnych wojaży - zakończenie sezonu zbliża się bowiem nieuchronnie.

Po mszy świętej pojazdy przejechały przez Bramę Trzeciego Tysiąclecia, by dalej udać się w podróż do Pierwszej Stolicy Polski na spotkanie z abp. Wojciechem Polakiem, Prymasem Polski. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane