czwartek, 15 września 2016 08:39

Oddaj krew z Cieplikiem

 
Oddaj krew z Cieplikiem archiwum redakcji

W najbliższą sobotę na gnieźnieńskim Rynku po raz kolejny odbędzie się akcja krwiodawstwa z Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej.

Krwiobus poznańskiego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa będzie przyjmował dawców 17 września w godzinach od 10:00 do 14:00. Na wszystkich, którzy zdecydują się tego dnia oddać krew, będą czekać niespodzianki przygotowane przez organizatorów.

W trakcie poprzedniej, lipcowej zbiórki krwi, przygotowanej przez klub Honorowych Dawców Krwi przy gnieźnieńskim PCK, zebrano prawie 15 litrów krwi. Tym razem po raz kolejny do udziału zapraszają zarówno Polski Czerwony Krzyż, jak i Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane