czwartek, 22 września 2016 08:14

Nadal trwają poszukiwania zaginionego psa

 
Poszukiwany pies Poszukiwany pies fot. Fundacja Przyjaciele Zwierząt w Gnieźnie

Od kilku tygodni Fundacja Przyjaciele Zwierząt w Gnieźnie poszukuje psa w typie rasy jamnik.

Ten starszy pies został odebrany z interwencji w Trzemesznie. Zaopiekowała się nim Fundacja, która umieściła zwierzę w domu tymczasowym. Niestety pies uciekł z posesji i od tego czasu trwają jego intensywne poszukiwania.

Fundacja Przyjaciele Zwierząt w Gnieźnie otrzymuje zgłoszenia z wielu rejonów miasta, ale jak dotąd psa nie udało się schwytać. Według ostatnich informacji psa widziano w rejonach Osiedla Orła Białego. Fundacja prosi o informację każdego, kto zobaczy psa przez stronę fundacji albo pod numerem telefonu 602 642 419 lub 510 285 556

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane