środa, 28 września 2016 11:42

Klasa policyjna na obozie szkoleniowym

 
Klasa policyjna na obozie szkoleniowym źródło: KPP w Gnieźnie

Młodzież z III Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie z klas o profilu policyjnym wzięła udział w warsztatach mających na celu kształtowanie ich charakteru, osobowości oraz przemyśleń idących w kierunku przyszłego zawodu i służby w Policji.

W dniach od 22 do 23 września 2016 roku odbyła się kolejna edycja obozu - warsztatu dla młodzieży klas o profilu policyjnym. Uczniowie gościli w Klubie Sportowym Navigare w Poznaniu przy ul. Wilków Morskich nad Jeziorem Kierskim. Młodzież z drugiej klasy III Liceum Ogólnokształcącego w obecności swoich wychowawców i policjanta z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie mogła uczestniczyć w ciekawych pokazach, instruktarzach i treningach. Zajęcia praktyczne odbywały się głównie w dzień, ale nie zabrakło alarmu nocnego. Przyszli adepci sztuki policyjnej angażowali się w zdrową rywalizację na wodzie i na lądzie. W czasie warsztatów mogli poznać swój charakter i osobowość oraz umiejętność współpracy w grupie. Pobyt w Kiekrzu był atrakcyjną formą pogłębiania wiedzy oraz praktycznym sprawdzianem zdobytych dotychczas umiejętności.

źródło: www.gniezno.policja.gov.pl

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane