poniedziałek, 10 października 2016 09:31

Psy uratowane przez strażaków potrzebują wsparcia

 
Psy uratowane przez strażaków potrzebują wsparcia fot. Archiwum redakcji

Psia rodzina uratowana przez Straż Pożarną w Lulkowie potrzebuje finansowego wsparcia. Psami zajmuje się obecnie Fundacja Przyjaciół Zwierząt w Gnieźnie.

Na temat akcji ratowania psów z pod betonowych płyt pisaliśmy kilka dni temu na naszym portalu (patrz też: Strażacy uratowali trzy psy spod betonowych płyt). W czwartkowe popołudnie, 6 października wolontariuszki Fundacji Przyjaciele Zwierząt w Gnieźnie wraz ze strażakami udali się do Lulkowa, gdzie pod betonowymi płytami znajdowały się trzy psy: suczka i dwa szczeniaki. Strażakom udało się je stamtąd uwolnić, a teraz psa rodzina jest bezpieczna pod okiem fundacji.

Potrzebne są jednak pieniądze na to, by utrzymać psią rodzinę. Fundusze potrzebne są na hotel dla psów, jedzenie oraz opiekę weterynaryjną. Dlatego fundacja prosi o wsparcie. Pieniądze można wpłacać bezpośrednio na numer konta albo za pośrednictwem zbiórki na siepomaga.pl

Fundacja Przyjaciele Zwierząt w Gnieźnie
ul.Sobieralskiego 13/52
62-200 Gniezno
BGŻ BNP 05160014621833410940000001

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane