piątek, 23 grudnia 2016 07:58

Strażnicy miejscy ze świąteczną pomocą

 
Strażnicy miejscy ze świąteczną pomocą źródło: UM w Gnieźnie

Tradycją stało się to, że Strażnicy Miejscy z okazji Świąt Bożego Narodzenia pomagają mieszkańcom Gniezna będącym w trudnej sytuacji życiowej.

Przez kilka lat z rzędu pomagali rodzinom wielodzietnym, a tym razem otrzymali sygnał o trudnej sytuacji w rodzinie Państwa Elwiry i Jana z Osiedla Winiary. Nie trzeba było długo czekać i w kilka dni strażnicy zorganizowali produkty żywnościowe i środki czystości, które przekazali w tym tygodniu, odwiedzając ich mieszkanie. Bezcennym był uśmiech na twarzach i zadowolenie obdarowanych, dla których wizyta funkcjonariuszy była ogromnym zaskoczeniem. 

Z tego miejsca Straż Miejska w Gnieźnie życzy wszystkim mieszkańcom Pierwszej Stolicy Polski samych radosnych, pogodnych i bezpiecznych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku 2017.

źródło: UM w Gnieźnie

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane