czwartek, 29 grudnia 2016 14:57

Policja poszukuje świadka zderzenia na ul. Chrobrego

 
Policja poszukuje świadka zderzenia na ul. Chrobrego źródło: KPP w Gnieźnie

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie proszą o kontakt świadka kolizji drogowej, do której doszło w środę 28 grudnia w godzinach wieczornych.

Przypomnijmy, że tego dnia około godziny 20:25 doszło do zderzenia pojazdów, w wyniku czego uszkodzone zostały cztery pojazdy (zobacz zdjęcia ze zdarzenia). Jak poinformowała gnieźnieńska Policja, kierujący samochodem osobowym marki BMW, 26-letni mieszkaniec Gniezna jadąc od strony ul. Mieszka I w kierunku ul. Pocztowej podczas wyprzedzania nieznanego samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w zaparkowane prawidłowo samochody osobowe marki Volkswagen Golf, Chevrolet Spark oraz Ford Galaxy, a następnie uderzył w kamienicę. 

Policjanci z Zespołu ds. Wykroczeń KPP w Gnieźnie wyjaśniają przyczyny zdarzenia drogowego i poszukują świadka kolizji, kierującego nieznanym samochodem, który został wyprzedzony na ul. Chrobrego przez BMW. Jest on proszony o kontakt z policjantami z Zespołu ds. Wykroczeń osobiście lub telefonicznie pod numerem 61 426-02-57 lub 997 - czynny całą dobę.

źródło: www.gniezno.policja.gov.pl

19 komentarzy

 • Link do komentarza elemeledudki piątek, 30 grudnia 2016 17:14 napisane przez elemeledudki

  Właśnie widać jak nasze miasto jest "niby monitorowane" ☺Rewelacja wrecz nadaje sie na nagrodę na gale "Krolików" ktora zbliźa sie malymi krokami ☺

 • Link do komentarza bob piątek, 30 grudnia 2016 11:37 napisane przez bob

  Na budynku PKO jest kamera skierowana na chodnik i ulicę. Z niej na pewno idzie odczytać nr auta i sprawdzić co to było za auto.

 • Link do komentarza alojzy piątek, 30 grudnia 2016 10:49 napisane przez alojzy

  czyzby znow ktos nie chcial zobaczyc tego co powinien widziec

 • Link do komentarza kierownik piątek, 30 grudnia 2016 09:36 napisane przez kierownik

  Może koleś był naćpany? Bo nikt przy zdrowych zmysłach tak nie jeździ po ukicach.

 • Link do komentarza z Gniezna czwartek, 29 grudnia 2016 23:03 napisane przez z Gniezna

  no cóż na podstawie tych fotek, mam wrażenie, że kierowca BMW nie ma czystego sumienia .... jakby chciał zajechać drogę, a tak swoją drogą gdzie ten się spieszył, na te krótkiej ulicy, ruch średni, na zielone i tak by nie zdążył, a jak chciał skręcić to i tak by zaraz dał radę, komuś coś chciał udowodnić???

 • Link do komentarza Normalny czwartek, 29 grudnia 2016 21:10 napisane przez Normalny

  Czy jest szansa na publikację nagrania z kamery?

 • Link do komentarza Gnieźnianka czwartek, 29 grudnia 2016 20:46 napisane przez Gnieźnianka

  Po co są kamery, jak nie można odczytać z nich numerów rejestracyjnych owego samochodu?

 • Link do komentarza EagleEye czwartek, 29 grudnia 2016 20:04 napisane przez EagleEye

  @avalon to czy chcial zajechać droge autu ktore wyprzedzał nie usprawiedliwia go wogole to po pierwsze po drugie z jakiej okazji ma sie nie poszkodowany w tym zdarzeniu kierowca wyprzedzanego auta zglaszać co koleś z Bedziesz Mieć Wypadek (BMW) chce sie wymigać od kary i zwalic na kierowce wyprzedzanego wine ze go moze wcześniej zdenerwował tym iz jechał przepisowo i dlatego wpadł na genialny pomysł zajechania mu drogi przed nosem auta !!! Sprawca wypadku jest jeden i to gamoń z BMW a nie ten ktory byl wyprzedzany a po drugie przypomnę panom z Policji ze na skrzyzowaniu ul. Sobieskiego i ul.Chrobrego z tego co kojarze wisza kamery na sygnalizatorach no chyba ze sa to atrapy a nie kamery cokolwiek rejestrujące ☺

 • Link do komentarza Kierowca czwartek, 29 grudnia 2016 20:04 napisane przez Kierowca

  A może sprawdzić monitoring z banków i rossmanna. No i na ul. Chrobrego na skrzyżowaniu z ul. Sobieskiego również jest kamera. Pod warunkiem, że działa. Pewnie nie

 • Link do komentarza Kierowca czwartek, 29 grudnia 2016 19:57 napisane przez Kierowca

  Ktoś powinien zainwestować w nowy monitoring. Kasa leży na ulicach tzn. na zakazach parowania codziennie zastawionych przez samochody...

 • Link do komentarza avalon czwartek, 29 grudnia 2016 18:30 napisane przez avalon

  Wg tych zdjęć ten z BMW chciał zajechać drogę i zmusić do zatrzymania auto które wyprzedzał ale gamoń nie potrafi jeździć i sam się rozwalił.

 • Link do komentarza Gniezno czwartek, 29 grudnia 2016 17:26 napisane przez Gniezno

  Wystarczy zmienić kamery na jakiś cywilizowany , nowoczesny sprzęt - no skoro są i nie można odczytać numerów rejestracyjnych .....

 • Link do komentarza koleżka czwartek, 29 grudnia 2016 16:35 napisane przez koleżka

  ciekawe jak się tłumaczy kierowca BMW??

 • Link do komentarza EagleEye czwartek, 29 grudnia 2016 16:08 napisane przez EagleEye

  Dokladnie o 20.10 jechalem od ul.Lecha w kierunku Rynku ul. Chrobrego ta ulica i powiem tak temperatura byla +2 a nawierzchnia byla sucha a na taka wyglądała bynajmniej

 • Link do komentarza z miasta czwartek, 29 grudnia 2016 16:02 napisane przez z miasta

  Te pseudoreklamowe płachty rozwieszone nad ulica skutecznie zasłaniają obraz. Kto pozwala na takie reklamy? Ani to czytelne, ani ładne, brudne, często podarte, naprawdę nie pasują w ogóle do wystroju miasta.

 • Link do komentarza elemeledudki czwartek, 29 grudnia 2016 16:02 napisane przez elemeledudki

  Rozunie ze "piekne" auto nie mialo na wyposarzeniu systemu ESP antyposlizgowego inaczej zwanego albo mialo ale nie sprawne bo "niemiec plakal jak sprzedawał" ze śmiechu ze szrot wyeksploatowaby znowu na lawecie lub pod plandeka na TIR-ze do wielkopolski pojedzie.

 • Link do komentarza Gnieźnianin czwartek, 29 grudnia 2016 15:44 napisane przez Gnieźnianin

  Hm.. wygląda jak Kia Shuma..

 • Link do komentarza Irka czwartek, 29 grudnia 2016 15:31 napisane przez Irka

  Jak to dobrze że ludzie w Gnieźnie chodzą tak wcześnie spać. Przynajmniej chodniki puste i nikomu nic się nie stało.

 • Link do komentarza templariusz czwartek, 29 grudnia 2016 15:22 napisane przez templariusz

  "Mistrz kierownicy" w BMW

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane