niedziela, 01 stycznia 2017 17:33

Tragiczne zdarzenie przy ul. Grzybowo

 
Tragiczne zdarzenie przy ul. Grzybowo fot. Rafał Wichniewicz

W niedzielne popołudnie przy ulicy Grzybowo doszło do śmiertelnego zatrucia kobiety. Na miejsce przybyła specjalistyczna jednostka z Poznania.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 1 stycznia około godziny 15:45 w piętrowym budynku przy ul. Grzybowo. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane do prawdopodobnego zatrucia, do jakiego miało dojść w jednym z mieszkań.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia, strażacy w specjalnych kombinezonach weszli do budynku, skąd wyniesiono nieprzytomną kobietę. Obecni na miejscu ratownicy rozpoczęli reanimację, która trwała przez 40 minut. Mimo wysiłków służb, kobieta nie odzyskała przytomności i stwierdzono jej zgon. 

Na miejsce zdarzenia przyjechała także wezwana Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemiczno-Ekologicznego z Krzesin k. Poznania, gdyż w budynku miało dojść do skażenia. Jak udało się nam dowiedzieć, kobieta popełniła samobójstwo, zażywając cyjanek potasu. Przed tym zdarzeniem na drzwiach wejściowych umieściła kartkę z ostrzeżeniem iż w budynku rozpylona jest niebezpieczna substancja.

Dokładne przyczyny zdarzenia wyjaśni Policja pod nadzorem gnieźnieńskiej Prokuratury.

3 komentarzy

  • Link do komentarza bn wtorek, 03 stycznia 2017 19:58 napisane przez bn

    ciekawe gdzie była rodzina która mieszka w tym samym domu. takie rzeczy sie nie dzieją z dnia na dzień . jak sie patrzy dookola to ludzie sie swoimi krewnymi nie interesuja az sie cos nie zdarzy.

  • Link do komentarza miastowy poniedziałek, 02 stycznia 2017 16:19 napisane przez miastowy

    Pierożku, tak jest na całym świecie, że ludzie lubią takie zjawiska i na to się nic nie poradzi. Jedyne, co można zrobić i to się robi, to nie dopuścić gapiów przez rozwinięcie taśmy i zrobienie tymczasowego parawanu. Niestety, gdy w grę wchodzi ratowanie ludzi lyb grożące niebezpieczeństwo np. wybuchu czy skażenia, to policja ma pełne ręce roboty przy samym zdarzeniu i nie jest w stanie odganiać gapiów.

  • Link do komentarza pierożek poniedziałek, 02 stycznia 2017 11:47 napisane przez pierożek

    nie rozumiem tych gapiów, tam człowieka ratowali a oni się gapią....jak na jakieś przedstawienie....

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Ostatnio dodane

GPS