środa, 04 stycznia 2017 10:10

Odnalezione i zaginione w sylwestrową noc

 
Odnalezione i zaginione w sylwestrową noc fot. nadesłane

Fundacja Przyjaciele Zwierząt poszukuje właściciela psa i informacji o innym zaginionym czworonogu. Oba zagubiły się w trakcie sylwestrowej nocy. 

Fundacja Przyjaciół Zwierząt w Gnieźnie  co roku w czasie sylwestrowym notuje wzmożoną liczbę zaginięć wśród zwierząt, a w szczególności psów. Zwierzaki wpadają w popłoch w trakcie wystrzeliwania fajerwerków i często uciekają z posesji. Nie inaczej jest w tym roku.

W Mąkownicy pod Witkowem znaleziono psa w typie rasy jamnik. Fundacja Przyjaciół Zwierząt w Gnieźnie poszukuje jego właściciela, gdyż po zachowaniu i wyglądzie psa, są pewni, że takiego opiekuna pies posiadał. Zwierzę nie może pozostać w domu osób, które go znalazły. Pilnie poszukiwany jest właściciel psa albo tymczasowy dom. W sprawie psa proszę kontaktować się pod nr 884206363.

 

 

Mieszkanka Lubochni poszukuje swojego psa rasy Bernardyn, który uciekł po tym jak wystraszył się sylwestrowych wystrzałów. Berni to ponad czteroletni pies o łagodnym usposobieniu. Każdy kto go zobaczy proszony jest o pilny kontakt pod nr tel. 603711543 lub 601832886.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane