sobota, 07 stycznia 2017 13:37

Wypadek na prostej drodze

 
Wypadek na prostej drodze fot. Rafał Wichniewicz

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w sobotnie południe na szosie koło Niechanowa. Jedna z osób została zakleszczona w pojeździe.

Do wypadku doszło 7 stycznia krótko po godzinie 12:00 na prostym odcinku szosy z Gniezna do Witkowa, około kilometr za Niechanowem. Na prostym odcinku drogi, zderzyły się czołowo jadące w przeciwnych kierunkach - samochód osobowy marki Seat z Toyotą. W wyniku zdarzenia drugi z pojazdów wypadł z szosy, a kierujący nim został zakleszczony w środku. 

Przybyłe na miejsce służby ratunkowe z OSP Witkowo i PSP Gniezno przystąpiły do zabezpieczania miejsca zdarzenia i wyciągania poszkodowanej osoby z pojazdu za pomocą narzędzi hydraulicznych. Do zdarzenia przybyły także dwa zespoły ratownictwa medycznego, które udzieliły wszystkim uczestnikom wypadku pomocy.

Na czas zabezpieczania miejsca wypadku droga była nieprzejezdna, a ruch kierowano objazdami. Policja wyjaśni dokładne przyczyny zdarzenia.

8 komentarzy

 • Link do komentarza kucia poniedziałek, 09 stycznia 2017 16:34 napisane przez kucia

  Jagoda - OSP Niechanowo ma nowy super sprzęt do wykorzystania przy wypadkach drogowych.

 • Link do komentarza Zorro poniedziałek, 09 stycznia 2017 14:25 napisane przez Zorro

  Jagoda. Osp Niechanowo należy do KSRG ( Krajowy System Ratowniczo Gaśniczy ) jednostki należące do tego systemu posiadają sprzęt do ratowania osob z wypadków drogowych . Przykladem moze być OSP Witkowo. Zresztą Niechanowo wielokrotnie wyjeżdżał do podobnych zdarzeń.

 • Link do komentarza Karolina poniedziałek, 09 stycznia 2017 12:38 napisane przez Karolina

  Wójt jest zajęty wciskanie swego syna do pracy do urzędu gminy w Witkowie.

 • Link do komentarza Jagoda poniedziałek, 09 stycznia 2017 10:42 napisane przez Jagoda

  Dyletanci i nic więcej! Przecież OSP w Niechanowie nie ma sprzętu do ratowania poszkodowanych z wypadków. Żeby coś komentować to trzeba mieć chociaż trochę wiedzy w danym temacie.

 • Link do komentarza gmina niedziela, 08 stycznia 2017 20:13 napisane przez gmina

  O co wam znowu chodzi? Wszystko się wam nie podoba. Każda służba ratownicza ma dokładnie oznaczony teren swojego działania,a wam nic do tego.

 • Link do komentarza freeapple niedziela, 08 stycznia 2017 11:32 napisane przez freeapple

  A gdzie osp Niechanowo. Gratulacje dla nowego zarządu!!
  Gdzie jest wójt. Dlaczego nic z tym nie robi.
  WSTYD WSTYD WSTYD

 • Link do komentarza Zorro niedziela, 08 stycznia 2017 11:05 napisane przez Zorro

  Pytam się gdzie było wtedy osp Niechanowo? Rozumiem , że pomiędzy grupą ludzi może dochodzić do sorzeczek itp. Ale żeby to się odbijalo na ratowaniu życia i zdrowia ludzi to jest dla mnie nie pojęte. Przecież osp Witkowo ma dalej do miejsca zdarzenia

 • Link do komentarza obserwatorka sobota, 07 stycznia 2017 15:45 napisane przez obserwatorka

  komuś się spieszyło i tak nie dojechał.....

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich.

Ostatnio dodane

GPS