poniedziałek, 09 stycznia 2017 07:49

Zatrucie czadem na os. Arkuszewo

 
Zatrucie czadem na os. Arkuszewo zdjęcie nadesłane

W niedzielny wieczór w jednym z domów na osiedlu Arkuszewo doszło do zatrucia tlenkiem węgla. W wyniku tego zdarzenia poszkodowana została jedna osoba.

Informację w tej sprawie przekazał nam jeden z mieszkańców. Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, krótko przed godziną 20:00 służby ratunkowe zostały wezwane do jednego z domów przy ul. Prześwit na osiedlu Arkuszewo.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia straży pożarnej oraz pogotowia, z budynku wyniesiono starszego mężczyznę, który miał problemy z oddychaniem, a co miało być wynikiem podtrucia tlenkiem węgla. 

Poszkodowanym zajęła się załoga karetki, która przewiozła mężczyznę do szpitala. Obecni na miejscu strażacy przystąpili do sprawdzania stanu wentylacji budynku oraz wyjaśniania przyczyn zdarzenia.

 

4 komentarzy

 • Link do komentarza lokator wtorek, 10 stycznia 2017 10:15 napisane przez lokator

  Szyderco, wybuchu nie było, ale może być z takiego powodu. Nie na darmo przecież są takie przepisy zakazujace używania butli gazowych w domach z gazem przewodowym. A co do Twojego głupiego żartu, to wstydź się, dajesz nim dowód swojej niedojrzałości psychicznej.

 • Link do komentarza szyderca poniedziałek, 09 stycznia 2017 21:54 napisane przez szyderca

  Renata- zgłoś do Macierewicza on jest specjalistą i fachowcem od spraw wybuchu

 • Link do komentarza Renata poniedziałek, 09 stycznia 2017 10:26 napisane przez Renata

  A do kogo zgłaszać, jak widziałam, jak do kamienicy na Dabrówki wnoszono butlę gazową? mieszkam obok i mam strach, czy jest to zagrożenie?

 • Link do komentarza mjj poniedziałek, 09 stycznia 2017 09:10 napisane przez mjj

  Zima niesie wiele takich niebezpieczeństw, ale jak można zrozumieć właścicieli kamienic w mieście, w których jest gaz przewodowy, a ich lokatorzy do ogrzewania używają . . . . . butli z gazem?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich.

Ostatnio dodane

GPS