poniedziałek, 09 stycznia 2017 13:33

Zapraszamy mieszkańców centrum na spotkanie ws. bezpieczeństwa

  mn
Zapraszamy mieszkańców centrum na spotkanie ws. bezpieczeństwa archiwum redakcji

Rada Osiedla Stare Miasto zaprasza mieszkańców Gniezna na otwarte spotkanie dotyczące bezpieczeństwa publicznego Miasta Gniezna ze szczególnym uwzględnieniem gnieźnieńskiej Starówki. 

Przedmiotowa debata odbędzie się w poniedziałek 16 stycznia 2017 r. o godz. 17:30 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie. W spotkaniu swój udział zapowiedzieli przedstawiciele władz samorządowych Gniezna, Komendy Powiatowej Policji, Straży Miejskiej oraz Straży Pożarnej.

W czasie dyskusji mieszkańcy będą mogli zgłaszać swoje spostrzeżenia i zwracać uwagę na nurtujące ich problemy, dotyczące centrum oraz całego miasta.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich.

Ostatnio dodane

GPS