wtorek, 10 stycznia 2017 07:32

Skończyło się na strachu

 
Skończyło się na strachu fot. Rafał Wichniewicz

W poniedziałkowy wieczór gnieźnieńskie służby ratunkowe zostały powiadomione o zadymieniu, jakie miało pojawić się w jednym z wieżowców na os. Orła Białego.

9 stycznia, krótko po godzinie 20:00 miejscowa straż pożarna została powiadomiona przez mieszkańców jednego z wieżowców w południowej części osiedla, że na klatce schodowej występuje zadymienie. Na miejsce natychmiast skierowano zastępy wraz z długą drabiną, a na miejsce przybyła także policja.

Po przyjeździe służb w rejon wieżowca, przystąpiono do sprawdzania ewentualnych przyczyn zadymienia oraz rozpoczęto wietrzenie klatki schodowej. Mimo to nie stwierdzono, by istniało jakiekolwiek zagrożenie i po wykonaniu powyższych czynności, służby zakończyły akcję.

3 komentarzy

  • Link do komentarza obserwatorka wtorek, 10 stycznia 2017 15:56 napisane przez obserwatorka

    ale dojazd to kiepski, gdyby naprawdę był pozar,nie byłby tak fajnie wtedy z tymi samochodami....

  • Link do komentarza Mieszkaniec wtorek, 10 stycznia 2017 12:39 napisane przez Mieszkaniec

    Sam z siebie nie powstał ktoś mu w tym pomógł bo jedne z drzwi się paliły a smor do dziś czuć na klatce schodowej

  • Link do komentarza mieszkaniec wtorek, 10 stycznia 2017 09:28 napisane przez mieszkaniec

    Jednkak ten dym musiał mieć jakąś przyczynę. Nie powstał sam z siebie!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich.

Ostatnio dodane

GPS