wtorek, 07 lutego 2017 11:48

13-latek zaatakował nożem ojca

 
13-latek zaatakował nożem ojca archiwum redakcji

W miniony poniedziałek doszło do rodzinnego dramatu w jednej z miejscowości na terenie powiatu gnieźnieńskiego. Młody chłopak pchnął nożem ojca, który po tym trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 6 lutego w Owieczkach w gminie Łubowo. Policjanci zostali wezwani do zdarzenia, do którego doszło w jednym z domów w tej wsi. Jak się okazało, doszło tam do rodzinnej kłótni, w trakcie której 13-letni chłopiec ugodził swojego ojca nożem. Mężczyzna trafił do szpitala i obecnie przebywa pod opieką lekarzy, którzy stwierdzili u niego odmę płucną.

Informację tę potwierdził nam sierż. sztab. Arkadiusz Wieczorek: - Na polecenie Sądu Rodzinnego prowadzone są czynności sprawdzające w celu ustalenia przyczyn zdarzenia i ewentualnych konsekwencji co do kwalifikacji prawnej. Jak udało się nam dowiedzieć na chwilę obecną, Policja nie odnotowała wcześniej żadnych interwencji w rodzinie, w której doszło do tego zdarzenia.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich.

Ostatnio dodane

GPS