niedziela, 12 lutego 2017 23:20

Wieczorny wypadek na ul. Wrzesińskiej

 
Wieczorny wypadek na ul. Wrzesińskiej fot. Rafał Wichniewicz

W niedzielę w późnych godzinach wieczornych doszło do wypadku na ul. Wrzesińskiej. Kierujący samochodem osobowym został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło 12 lutego około godziny 22:30 na wysokości dawnej jednostki wojskowej. Z nieustalonych obecnie przyczyn, kierujący samochodem marki Ford na gnieźnieńskich numerach rejestracyjnych, zderzył się prawym bokiem z zaparkowanym przy drodze Oplem, a następnie obrócił się na jezdni i wpadł na chodnik po lewej stronie drogi, uderzając w drzewo i zatrzymał się na murowanym płocie. Po tym w pojeździe zaczął się palić silnik.

Na miejsce zdarzenia jako pierwsi przybyli policjanci, a następnie straż pożarna, która przystąpiła do gaszenia pojazdu, jednocześnie udzielając pierwszej pomocy nieprzytomnemu kierowcy samochodu. Po przybyciu karetki pogotowia, ratownicy przenieśli poszkodowanego do ambulansu, po czym przetransportowano go do szpitala. 

Dokładne przyczyny zdarzenia zostaną dopiero ustalone przez Policję. Na czas prowadzonych działań ul. Wrzesińska była zablokowana.

11 komentarzy

 • Link do komentarza avalon poniedziałek, 13 lutego 2017 22:38 napisane przez avalon

  Wypas Uno i Szkoda Fobia. Albo ten 20 letni łopel i staruszka bunia. Dobre :)

 • Link do komentarza ABC poniedziałek, 13 lutego 2017 18:49 napisane przez ABC

  Już w maju, będzie można kupić tego Forda w którymś komisie jako nie bity.

 • Link do komentarza Arek poniedziałek, 13 lutego 2017 16:35 napisane przez Arek

  W tym miejscu zatrzymuje sie autobus wożący pracowników do VW i to sa chyba auta ludzi którzy podjeżdzaja sobie "na przystanek"

 • Link do komentarza Stróż poniedziałek, 13 lutego 2017 13:03 napisane przez Stróż

  A ja wam powiem w aucie było pełno butelek od gościa jechało jak z gorzelni

 • Link do komentarza Pustachowa poniedziałek, 13 lutego 2017 10:35 napisane przez Pustachowa

  Aga, tam są mieszkania, owszem ale chyba socjalne, więc raczej bieda. To skąd te wypasione auta? Coś mi się nie styka w tej Polsce. A w ogóle to też bym zlikwidował tam możliwość parkowania. To jest ruchliwa przelotowa ( chyba wojewódzka?) ulica. Ciekawe, jaki jest stan kierowcy? Życzę mu wyzdrowienia.

 • Link do komentarza aga poniedziałek, 13 lutego 2017 09:20 napisane przez aga

  Sa tam mieszkania(na przeciwko ROD). I to właśnie oni parkują a nie dzialkowcy .

 • Link do komentarza blondie poniedziałek, 13 lutego 2017 08:53 napisane przez blondie

  nie przesądzam o winie - ale te zaparkowane samochody tam mnie wkurzają, jak można nie zrobić tam parkingu dla działkowiczów?? a poza tam kto o tej porze tam parkuje, tam nie ma mieszkań, prawda? firmy z terenu dawnych koszar mają swoje miejsca do parkowania na terenie jednostki, więc skąd tam zaparkowane auta w nocy?? i to na dojeździe do skrzyżowania??

 • Link do komentarza Janusz98765 poniedziałek, 13 lutego 2017 08:50 napisane przez Janusz98765

  Na Wrzesińskiej od samego ronda auta jeżdżą często jak na rajdzie. Ile tam już było kolizji, a także wypadków śmiertelnych. Może warto pomyśleć o wysepkach, które spowolniłyby prędkość rajdowców?

 • Link do komentarza lukasz poniedziałek, 13 lutego 2017 07:26 napisane przez lukasz

  50 km/h to on na pewno nie jechał. Tak zahaczyć auto zaparkowane na poboczu oświetlonej drogi, to albo niedzielny kierowca, albo wariat do kwadratu.

 • Link do komentarza kierowca poniedziałek, 13 lutego 2017 00:42 napisane przez kierowca

  Może zasłabł? A może nadawał smsa? Nawet tak prozaiczna czynność, jak zmiana programów w radiu też odwraca uwagę od jazdy. Żeby tylko nie myło nic groźnego z jego organizmem!

 • Link do komentarza szofer niedziela, 12 lutego 2017 23:55 napisane przez szofer

  Gość chyba się zagapił i nie zauważył zaparkowanego czarnego samochodu. Słabe oświetlenie ulicy? A swoją drogą, to pruł szybko, bo rozwalić murowany słupek i wcisnąć się między drzewo a płot, to trzeba naprawdę prędkości. Dobrze, ze nikt nie szedł tam po chodniku!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich.

Ostatnio dodane

GPS