wtorek, 14 lutego 2017 11:23

Policjanci z Trzemeszna pilotowali samochód z rodzącą kobietą

 
Policjanci z Trzemeszna pilotowali samochód z rodzącą kobietą źródło: KPP w Gnieźnie

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Trzemesznie, będąc służbowo na terenie Poznania wykonali niecodzienny, ale niezwykle pilny pilotaż.

Sytuacja miała miejsce w poniedziałek 13 lutego br. około godziny 9:00. Trzemeszeńscy policjanci sierż. Tomasz Maciejewski i sierż. Bartosz Marczewski będąc służbowo w Poznaniu, na jednym ze skrzyżowań zostali poproszeni o pomoc przez zdenerwowanego kierowcę opla. 33-latek z miejscowości Tulce powiedział, że prosi o pomoc w bezpiecznym i szybkim dotarciu do szpitala na ul. Polną, gdyż w samochodzie jego żona zaczęła rodzić. 

Funkcjonariusze bez wahania podjęli się tego wyzwania, włączyli sygnały dźwiękowe i pilotowali opla przez kilka kilometrów aż do szpitala. Na miejscu upewnili się jeszcze, że rodząca uzyskała fachową pomoc medyczną. Kilka minut później później na świat szczęśliwie przyszła jej córeczka. Szczęśliwy tata podziękował policjantom z Trzemeszna za okazaną pomoc.

źródło: www.gniezno.policja.gov.pl

6 komentarzy

 • Link do komentarza Gnieznianin wtorek, 14 lutego 2017 22:40 napisane przez Gnieznianin

  Brawo dla policjantow

 • Link do komentarza też mama wtorek, 14 lutego 2017 21:26 napisane przez też mama

  Brawo !:) Powinniśmy zawsze ,w każdej sytuacji czuć się bezpieczni,policjanci są od tego żeby pomagać ludziom w razie konieczności.Świetna postawa Panowie :)

 • Link do komentarza Obywatel wtorek, 14 lutego 2017 18:08 napisane przez Obywatel

  I w końcu policja jest dla ludzi taka postawa a nie jak do tej pory bywało "pozostawię to bez kometarza". Oby policjanci wszyscy szli w takim kierunku by pomagać ludziom

 • Link do komentarza Seba wtorek, 14 lutego 2017 12:50 napisane przez Seba

  To mi się podoba!

 • Link do komentarza Rafał wtorek, 14 lutego 2017 12:49 napisane przez Rafał

  Takie postępowanie policji tylko chwalić-po prostu super

 • Link do komentarza runner wtorek, 14 lutego 2017 12:14 napisane przez runner

  Brawo!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Ostatnio dodane

GPS