piątek, 17 lutego 2017 11:28

Sportowe ferie klas policyjnych

  mn
Sportowe ferie klas policyjnych zdjęcie nadesłane

Już po raz drugi uczniowie klas policyjnych z III LO mieli możliwość spędzenia tygodnia ferii zimowych „na sportowo”.

W dniach od 6 do 11 lutego, pod okiem policyjnych instruktorów i opiekunów uczestniczyli w obozie narciarsko-snowboardowym w Białym Dunajcu. Spośród  35 kadetów wielu doskonaliło swoje umiejętności, a kilka osób zdobywało nowe doświadczenia. Warunki śniegowe i wspaniała pogoda pozwalały na bezpieczne szusowanie w różnych ośrodkach narciarskich. 

Pobyt w Tatrach obfitował w liczne atrakcje. Uczestnicy zimowiska zwiedzili Zakopane, byli na Wielkiej Krokwi, w kaplicy na Jaszczurówce, wypoczywali w kompleksie Term Chochołowskich i w Szaflarach. Obóz zakończył się  na lodowisku Tatra Ice w Zakopanem. Następnie wszyscy, cali i zdrowi powrócili do Gniezna sponsorowanym przez Starostwo Powiatowym autokarem.

Program klas policyjnych stwarza kadetom szeroki wachlarz możliwości. Obejmuje zajęcia z samoobrony, nurkowania, pływania, strzelectwa, pierwszej pomocy, a od ubiegłego roku, dzięki uprzejmości Pani Starosty i wsparciu Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie szkolenie narciarskie. 

1 komentarz

  • Link do komentarza analityk piątek, 17 lutego 2017 17:40 napisane przez analityk

    Rosną kolejni do ciecia konfetti i przebierania za aniołów...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich.

Ostatnio dodane

GPS