piątek, 17 lutego 2017 12:53

Podpalił własne mieszkanie - usłyszał zarzuty

 
Podpalił własne mieszkanie - usłyszał zarzuty archiwum redakcji

Gnieźnieńscy śledczy przedstawili zarzuty mężczyźnie, który na początku lutego w Zdziechowie podpalił własne mieszkanie.

Do pożaru w jednym z budynków mieszkalnych w tej miejscowości doszło 2 lutego w godzinach popołudniowych. Służby ratunkowe zawiadomił jeden z mieszkańców, a na miejsce natychmiast udały się jednostki OSP ze Zdziechowy i Modliszewa, a także PSP z Gniezna. Pogotowie ratunkowe na miejscu udzieliło pomocy medycznej jednej z lokatorek, która zasłabła.

W trakcie pożaru funkcjonariusze referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 50-letniego mężczyznę. W toku prowadzonych czynności okazało się, że znajdując się w stanie nietrzeźwości podpalił śmietnik znajdujący się w jednym z pokoi mieszkania. W wyniku pożaru doszło do uszkodzenia umeblowania, odzieży lokatorów i zadymienia lokalu. Jak tłumaczył podejrzany, do zdarzenia doszło w wyniku nieporozumień rodzinnych.

Śledczy przedstawili 50-latkowi zarzut uszkodzenia mienia. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: www.gniezno.policja.gov.pl

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane