Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

Dopiero w piątkowy ranek służbom udało się uprzątnąć skutki czwartkowego wypadku i odblokować drogę. Znamy też wstępne ustalenia, jak przebiegło do dramatyczne w skutkach zdarzenie.

piątek, 23 sierpnia 2019 09:19

Hańba! w Latarni

Po tafli Jeziora Jelonek rozeszły się awanturnicze słowa, wygrywane do energicznej muzyki rodem z podwórkowych kapel. W Gnieźnie po raz trzeci w historii wystąpiła Hańba!

piątek, 23 sierpnia 2019 08:27

Co na weekend 23 - 25 sierpnia?

W rozpoczynający się dziś weekend zaplanowanych zostało sporo różnych atrakcji. Koncerty, występy, spotkania i rozgrywki sportowe - każdy znajdzie coś dla siebie. Poniżej harmonogram wydarzeń.

piątek, 23 sierpnia 2019 07:20

Zamiast dzikiego parkingu powstanie skwer

Przez niewielki placyk u zbiegu ul. Lecha i Chrobrego już wkrótce piesi przestaną przechodzić, lawirując przy tym pomiędzy zaparkowanymi tam samochodami.

piątek, 23 sierpnia 2019 11:32

Pozytywnym okiem i słowem o architekturze

Spora grupa gnieźnian uczestniczyła w spotkaniu autorskim, na którym pojawili się twórcy kanału Architecture is a Good Idea - Natalia Szcześniak i Radosław Gajda. Ich wizyta w Grodzie Lecha nie była przypadkowa.

czwartek, 22 sierpnia 2019 13:54

Zderzenie dwóch ciężarówek i osobówki

Do dramatycznie wyglądającego wypadku drogowego doszło w czwartkowe południe na drodze krajowej nr 15. W zdarzeniu ucierpiały trzy osoby.

Zarzut stalkingu i gróźb karalnych usłyszał 22-letni mężczyzna, który od kilku miesięcy nękał jedną z gnieźnianek.

Wykonawca prac w rejonie przebudowywanego układu drogowego na ul. Pod Trzema Mostami, poinformował o możliwych utrudnieniach dla mieszkańców w związku z zaplanowanymi robotami.

Już w najbliższą sobotę na Placu św. Wojciecha odbędą się zmagania sportowe jeźdźców konnych w skokach przez przeszkody. Na wydarzenie zaprasza UKS Master.

środa, 21 sierpnia 2019 00:00

ś.p. Łucja Krukowska

12  

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 21sierpnia 2019 roku zasnęła w Bogu Łucja Krukowska...

Strona 1 z 496

Ostatnio dodane