Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

Na koniec kadencji obecnego, odchodzącego Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego, dokonano podpisania umowy na przyznanie środków finansowych na rozbudowę gnieźnieńskiego szpitala.

wtorek, 13 listopada 2018 14:00

W Gnieźnie otwarto nowy budynek dydaktyczny

Nowe sale szkoleniowe dla teorii i praktyki, odnowione warsztaty, przestronne pomieszczenia biurowe - takie warunki zyskali uczniowie, którzy będą w ramach zajęć szkolnych kształcić się w Centrum Kształcenia Praktycznego.

W nocy z poniedziałku na wtorek w Wydartowie (gmina Trzemeszno) doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Ośmioosobowa rodzina straciła dach nad głową.

Kilkadziesiąt par wspólnie bawiło się na sobotnim VII Balu Niepodległości, który odbył się w salach Hotelu Ibis. W ten wyjątkowy wieczór wszystkim przyświecała dobra zabawa przy tej wyjątkowej okazji.

wtorek, 13 listopada 2018 09:44

Pies zginął uderzony przez motocykl

W minioną niedzielę na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie doszło do zdarzenia, w wyniku którego o mały włos nie doszło do potrącenia pieszych. Zginął jednak czworonóg prowadzony na smyczy.

wtorek, 13 listopada 2018 00:00

śp. Stanisław Mikołajewski

  

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 11 listopada 2018 roku zasnął w Bogu Stanisław Mikołajewski...

wtorek, 13 listopada 2018 00:00

śp. Barbara Walińska

  

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 11 listopada 2018 roku zasnęła w Bogu opatrzona Sakramentami świętymi Barbara Walińska...

wtorek, 13 listopada 2018 11:43

Uruchomią syreny alarmowe

W środę i czwartek w ramach odbywającego się treningu elementów systemu wykrywania i alarmowania, w mieście i na terenie powiatu mogą zostać uruchomione syreny alarmowe.

Temat motywowania osób stosujących przemoc do pracy nad zmianą swojego zachowania, był poruszany w trakcie piątkowej konferencji, jaka odbyła się w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie.

Zarządca drogi wojewódzkiej nr 260 oraz wiaduktu nad torami w centrum miasta, wprowadził ograniczenie tonażu dla pojazdów z ciężkimi ładunkami. 

Strona 1 z 367

Ostatnio dodane