Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

W piątkowy wieczór, spora grupa gnieźnian wzięła udział w koncertowej inauguracji działalności nowej hali widowiskowo-sportowej, w której odbył się koncert wyjątkowego projektu muzycznego.

piątek, 21 września 2018 00:00

śp. Bogdan Kaczmarek

  

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 20 września 2018 roku zasnął w Bogu opatrzony Sakramentami świętymi Bogdan Kaczmarek...

piątek, 21 września 2018 00:00

śp. Krystyna Woźniak

  

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 19 września 2018 roku zasnęła w Bogu Krystyna Woźniak...

piątek, 21 września 2018 14:01

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed możliwością wystąpienia silnego wiatru od piątkowego do sobotniego wieczoru.

piątek, 21 września 2018 14:03

Trzeci król zawitał do Gniezna

Po Bolesławie Śmiałym i Przemyśle II, w koronacyjnym mieście polskich królów zawitała rzeźba kolejnego z nich - Mieszka II Lamberta, który stanął przy Rondzie Chrztu Polski.

PWiK informuje iż w nocy z piątku na sobotę w sieci wodociągowej może wystąpić niskie ciśnienie lub przerwa w dostawie wody.

W piątkowe południe zainaugurowano jedenaste zebranie przedstawicieli kościołów chrześcijańskich. Słowo do kilkuset gości, zgromadzonych w auli I LO, wygłosił abp Wojciech Polak oraz prezydent RP Andrzej Duda.

piątek, 21 września 2018 10:42

Rozpoczyna się XI Zjazd Gnieźnieński

Około tysiąc gości, w tym także przedstawicieli duchowieństwa z różnych kościołów chrześcijańskich, gości w ten weekend w Pierwszej Stolicy Polski z okazji odbywającego się XI Zjazdu Gnieźnieńskiego. Tegoroczne wydarzenie odbywa się pod hasłem "Europa ludzi wolnych. Inspirująca moc chrześcijaństwa".

piątek, 21 września 2018 11:34

Parking przy ul. Sportowej w dwóch etapach

Do połowy 2019 roku planowane jest ukończenie całego przedsięwzięcia, polegającego na budowie 124 miejsc postojowych wzdłuż ul. Sportowej (dawniej odcinek ul. Paczkowskiego).

Minęły dwa lata od momentu, kiedy to uruchomiona została interaktywna Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Przez ten czas gnieźnieńscy policjanci otrzymali tą drogą prawie 1600 zgłoszeń.

Strona 1 z 655

Ostatnio dodane