Magdalena Wardęcka

Magdalena Wardęcka

W weekend 1-2 lipca na gnieźnieńskim rynku zostanie zamontowane boisko do ulicznej piłki nożnej, na którym odbędzie się turniej z cyklu Lech Poznań Street Soccer Tour.

W najbliższy weekend tj. 1 i 2 lipca na gnieźnieńskim rynku policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie oraz Straż Miejska przeprowadzą akcję znakowania rowerów.

środa, 28 czerwca 2017 13:45

Miejska plaża ponownie zagości na rynku

Już od soboty 1 lipca mieszkańcy Gniezna po raz trzeci będą mogli korzystać z tzw. miejskiej plaży, która zagości na rynku.

Ogromny sukces w tenisie stołowym odniosła zawodniczka Stelli Niechan – Paulina Nowacka podczas rozgrywanych w Ołomuńcu Akademickich Mistrzostw Europy.

Po raz kolejny w Miejskim Ośrodku Kultury specjalnymi medalami uhonorowano złote pary, które przeżyły ze sobą w związku małżeńskim przynajmniej pół wieku.

Uczniowie i uczennice z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Mikołajczyka w Gnieźnie w kończącym się już roku szkolnym uczestniczyli w projekcie "WOLONTARIAT Z KLASĄ".

Tylko do 31 sierpnia dzieci urodzone w 2014 roku i zameldowane w Gnieźnie mogą skorzystać z bezpłatnych szczepień przeciwko pneumokokom.

wtorek, 27 czerwca 2017 15:38

Zbliża się Weekend Leniwych Kotów

Po raz czwarty Pierwszą Stolicę opanuje kultura hip-hop i jej gnieźnieńscy przedstawiciele, czyli Stowarzyszenie G15, które zaprasza na Weekend Leniwych Kotów.

poniedziałek, 26 czerwca 2017 14:42

Smerfny dzień w bibliotece

W czerwcowy poranek  w  Filii nr 2 Biblioteki  Publicznej Miasta Gniezna  przy ul. Staszica 12a zagościł kolor niebieski, ponieważ  obchodziliśmy  wraz z dziećmi Światowy Dzień Smerfa.

poniedziałek, 26 czerwca 2017 12:36

Stwórz wikińską biżuterię w muzeum

W niedzielę 2 lipca od godzinie 11.00-13.00 Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie zaprasza na znane już stałym bywalcom warsztaty pod hasłem "Zrób to sam w Muzeum".

Strona 1 z 236

Ostatnio dodane