Magdalena Wardęcka

Magdalena Wardęcka

piątek, 28 kwietnia 2017 10:39

Co na majowy długi weekend?

Na długi weekend majowy w Gnieźnie i okolicach szykuje się sporo wydarzeń. Zapraszamy do zapoznania się z ich programem.

Stefkiem w dzieciństwie nazywano Prymasa Polski Stefana Wyszyńskiego, a jak mówił gość spotkania autorskiego w gnieźnieńskiej bibliotece, tego zdrobnienia używał nawet jako dorosły.

W I Liceum Ogólnokształcącym po raz szósty zorganizowano IDay, czyli dzień z matematyką, fizyką i informatyką.

Przy ulicy Spokojnej na osiedlu Tysiąclecia można już korzystać z wybiegu dla psów. Teren ten został zagospodarowany w ramach programu rewitalizacji terenów wokół Jeziora Winiary.

czwartek, 27 kwietnia 2017 11:42

Festiwal muzycznych talentów

Rekordowa ilość uczestników wzięła udział w czwartej odsłonie powiatowego konkursu piosenki angielskiej „English songs festiwal” organizowanego przez Akademickie Gimnazjum Milenium w Gnieźnie.

czwartek, 27 kwietnia 2017 09:59

Prymasi Polski – jacy byli?

Jeden z prymasów dawał swym życiem świadectwo wiary i intelektu, inny patriotyzmu, a jeszcze kolejny żył bardziej jak osoba świecka.

piątek, 28 kwietnia 2017 08:00

Weekendy majowe na Szlaku Piastowskim

Zbliża się drugi Weekend na Szlaku Piastowskim, który rozpocznie się 5 maja, ale już teraz w tzw, długi weekend majowy będzie można uczestniczyć w wielu interesujących inicjatywach.

środa, 26 kwietnia 2017 10:57

Rusza projekt „Ostatnia mila 3”

„Ostatni mila” to projekt, którego celem jest integracja i włączenie w współtworzenie kultury osób, które na co dzień są z niej wykluczane.

We wtorek 25 kwietnia w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie przeprowadzono finał konkursu wiedzy o ruchu drogowym pn. „Ruszaj z głową".

czwartek, 27 kwietnia 2017 07:31

Katarzyna Groniec wystąpi w eSTeDe

W ramach ósmego Festiwalu Wyobraźni w Centrum Kultury Scena to Dziwna w niedzielę 21 maja wystąpi Katarzyna Groniec.

Strona 1 z 223

Ostatnio dodane