​Do bardzo ciekawej wymiany zdań doszło na ostatniej sesji Rady Miasta przy okazji podjęcia tematu petycji zalecającej wprowadzenie „Polityki Zarządzania Konfliktem Interesów” w oparciu o broszurę Centralnego Biura Antykorupcyjnego „Korupcja Polityczna, wskazówki dla przedstawicieli organów władzy wybieranych w wyborach powszechnych”. Proszę Państwa o wysłuchanie dyskusji, a wtedy sami wyrobicie sobie zdanie, jak rozumiana jest etyka przez osoby zebrane na sali…
Jeśli urząd nie potrafi logicznie uzasadnić wzrostu cen za parkowanie w centrum (umierającym centrum), to musi się za tym kryć tylko skok na kasę. Oto mój krótki komentarz.
Uzasadnienie wzrostu podatku od nieruchomości przez Prezydenta Gniezna jest bardzo egoistyczne. Dlaczego? Posłuchajcie. Oto moje zdanie na ten temat.
poniedziałek, 21 października 2019 07:40

Bunt marksistowskich miernot

W miniony piątek miał miejsce protest lewackich środowisk przeciwko projektowi ustawy „stop pedofilii”.
Sprzedając prywatną nieruchomość (a także m.in. spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego lub użytkowego), istnieje generalna zasada, iż jeżeli nie chcemy zapłacić podatku dochodowego, to pomiędzy datą nabycia nieruchomości, a jej sprzedaży musi minąć 5 lat.
Strona 1 z 18

Ostatnio dodane