Jesteś tutaj:Blogi Źle się dzieje w państwie Mieszka
niedziela, 16 grudnia 2018 11:17

Źle się dzieje w państwie Mieszka

  mn

8 komentarzy

 • Link do komentarza kibol niedziela, 30 grudnia 2018 00:34 napisane przez kibol

  Źle się dzieje w państwie Mieszka. Dzisiejszy pożar w obiekcie sportowym Mieszka jest dowodem na to, ze potrzeba tam zdecydowanych porządków i być może nowej miotły nie związanej z magistratem?
  http://www.gniezno24.com/aktualnosci/item/16268-pozar-na-stadionie-mieszka

 • Link do komentarza kibic środa, 19 grudnia 2018 11:56 napisane przez kibic

  Paweł Kaczmarek, idąc tokiem Panskiego rozumowania o klubie pilkarskim moga sie wypowiadac tylko pilkarze, o wodociagach tylko kanalarze, o cieple tylko cieplownicy, o komunikacj miejskiej tylko kierowcy, lekarzy mogą oceniac tylko lekarze, a o pracy prezydenta miasta moga mowic tylko inni prezydenci. Tylko taki nonsens mógl napisac niejaki Pawel Kaczmarek, nalezy miec nadzieje, że to tylko taki jeden niedouczony w tym miescie.

 • Link do komentarza Scarlett środa, 19 grudnia 2018 09:30 napisane przez Scarlett

  Endriu, przecież to nie przemówienie, tylko rozmowa z czytelnikami. Rozumiem, ze ty rownież z szacunku do swego pana i pryncypała piszesz komentarze sa stojąco?

 • Link do komentarza Paweł Kaczmarek wtorek, 18 grudnia 2018 16:19 napisane przez Paweł Kaczmarek

  Kto to jest? Jakiś działacz piłkarski?

 • Link do komentarza Endrju poniedziałek, 17 grudnia 2018 16:32 napisane przez Endrju

  Panie Kamiński. Jak Pan wygłasza przemówienie do ludzi wypadałoby wstać.

 • Link do komentarza rezigiusz poniedziałek, 17 grudnia 2018 07:35 napisane przez rezigiusz

  Sorry znalazła się mała WZMIANKA na portalu społecznościowym AM z info z turnieju UNIA CUP choc glównym info bylo to iż w turnieju SBG zajęly dzieciaki odległe miejsce. Cóż male sukcesy sie tłamsi. Na prawde dziwię sie bardzo ze nawet foto nie umieszczono z Unia CUP . A może nie bylo w turnieju Unia CUP żadnego dziecka gnieznieńskiego bonzo i dlatego zero info.

 • Link do komentarza rezigiusz niedziela, 16 grudnia 2018 18:53 napisane przez rezigiusz

  Cóż ja podtrzymuje to co wcześniej napisałem. Dziś chłopcy z rocznika 2010 trenera Filipa Hubnera wygrali turniej UNIA CUP w Swarzędzu. Zero info na profilu spolecznościowym Akademi Mieszko. Nwm o co chodzi w tej instytucji zwanej MKS Mieszko Gniezno. Powiem tak wszystkue dzieciaki otrzymaly takue upominki od organizatorów o których mozna zapomnieć na organizowanych turniejach dla dzieci w Gnieżnie. Oczywiście rodzice opłacili wpisowe (25 zl) oraz sami przywiezli dzieci własnymi atami. Był to pierwszy wyjazd dzieciaków i pierwszy duży ich sukces poprzez zabawę. Dwóch chlopaków z naszej drużyny otrzymalo też indywidualne nagrody dla najlepszego napastnika i bramkarza. Był to mile spędzony czas z dzieciakami i rodzicami a do tego okraszony sukcesem. Warto było wstać o 6.30 rano i jechać może nie daleko bo za miedzę. Dziękuje panu Filipowi ze zgłosił drużynę oraz trenerowi który zastępował pana Filipa.

 • Link do komentarza czytelnik niedziela, 16 grudnia 2018 16:28 napisane przez czytelnik

  Jak nie wiadomo, o co chodzi, to na pewno chodzi o pieniądze. Tylko trzeba by było dokładnie sprawdzić, jakie przepływy mają miejsce i jakie koszty zostają pokrywane z tych pieniędzy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane