Jesteś tutaj:Blogi Miało być poważnie, a wyszło śmiesznie
piątek, 28 grudnia 2018 08:08

Miało być poważnie, a wyszło śmiesznie

  Paweł Kamiński

10 komentarzy

 • Link do komentarza moknący pasażerowie czwartek, 03 stycznia 2019 10:51 napisane przez moknący pasażerowie

  oczywista pomyłka z rozpędu, chodzi o ulicę Armii Krajowej

 • Link do komentarza moknący pasażerowie czwartek, 03 stycznia 2019 07:14 napisane przez moknący pasażerowie

  Benedykta zapraszamy na piwko do budki zwanej przystankiem MPK, w Gnieźnie przy ulicy Armii Czerwonej

 • Link do komentarza urzędas czwartek, 03 stycznia 2019 01:17 napisane przez urzędas

  Trzęsienie ziemi w magistracie. Oni poczuli powera i zaczęło się wymiatanie czy raczej pomiatanie. A reszta siedzi, jak myszy pod miotłą. Wyłażą prawdziwe charaktery gwiazd kolejnego sezonu. A kto może daje dyla i sam ucieka.

 • Link do komentarza przewodnik środa, 02 stycznia 2019 14:17 napisane przez przewodnik

  Benedykcie . Jeżeli wg pana to nasze miasto Gniezno jest takie zadbane i czepiamy się przecinka, to ja się pytam . A miejskie toalety to się Panu podobają? Przecież Gniezno to jak się mówi turystyczne miasto i nowoczesne czyściutkie toalety powinny być również jego wizytówką. Ale czy nasze toalety muszą być ciasne i ... "historyczne" jak ta przy katedrze na ulicy Tumskiej ?

 • Link do komentarza dyrekcja środa, 02 stycznia 2019 07:53 napisane przez dyrekcja

  Iga u nas takie coś nazywamy awansowaniem swoich i podwyższaniem im pensji

 • Link do komentarza mieszkaniec niedziela, 30 grudnia 2018 20:57 napisane przez mieszkaniec

  Panie Benedykcie, którymi ulicami Pan chodzi, że są takie czyste? Bo ja niestety mam dobre oczy i szeroko otwarte i widzę wszechogarniający brud w naszym mieście, które kiedyś - to prawda - słynęło z czystości. Ale to historia. Dziś nie sprzątają dozorcy, nikt tego nie pilnuje, domy odrapane, w centrum nawet sypie się z niektórych tynk. Prawda, że nie wszystkie sa komunalne, ale czy to ważne? Ważne jest, że świecidełkami w rodzaju Las Vegas nie zamknie Pan ludziom oczu na brud, smród, zgrzytający piasek pod butami i wiecznie nieusuwane chwasty na pseudotrawnikach. No i ta spadająca historyczna ranga pierwszej stolicy Polski.

 • Link do komentarza Benedykt niedziela, 30 grudnia 2018 16:51 napisane przez Benedykt

  Nie jest tak źle jak piszecie. Miasto jest oświetlone, zadbane, czyste. To jest najważniejsze. Cała ta reszta to zwykłe czepianie się przecinka. Nie bądźmy tacy małostkowi, bo nie przystoi.

 • Link do komentarza Roberto sobota, 29 grudnia 2018 10:31 napisane przez Roberto

  Panie Radny, ja bym nie powiedział, że wyszło śmiesznie. Dla mnie, jako mieszkańca Gniezna od wieku pokoleń jest to raczej tragicznie. Nie potrafimy raz na zawsze ukrócić wyskoków niektorych pseudonaukowców, ktorzy są znani tylko z tego, że mają dziwną siłę medialnego przebicia i negują dowody poważnych naukowców w tym niestety nieżyjącego już prof. Labudy, który bronic swych naukowych dowodów na stołeczność Gniezna nie może. A władze naszej pierwszej stolicy jakby uśpione kolejnym zwycięstwem wyborczym nie reagują na oczywiste kolejne kłamstwa puszczane w eter dopuszczając tym samym manipulacje historią znaną od ponad tysiąca lat.

 • Link do komentarza iga piątek, 28 grudnia 2018 14:14 napisane przez iga

  Panie kto by się teraz tym przejmowal . Oni podobno teraz tam rewolucje kadrowe robią tylko dlaczego teraz po czterech latach co to tyle naborów porobili

 • Link do komentarza oburzony mieszkaniec piątek, 28 grudnia 2018 09:48 napisane przez oburzony mieszkaniec

  Jaka wladza taki urząd. Naprawdę wstyd dla tej władzy. Czy naprawdę nadal na tych wszystkich stołkach w magistracie trzeba zatrudniać zamiast wykształconych i merytorycznie przygotowanych i odpowiedzialnych fachowców, politycznie dobranych kompletnych nieudaczników?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane